Rdeča krila po podaljšku do zmage v Madison Square Gardnu

New York, 7. novembra - Hokejisti Detroit Red Wings so dosegli sedmo zmago v sezoni, ko so na gostovanju v Madison Square Gardnu po podaljšku s 3:2 premagali New York Rangers. Junak večera za goste je bil Dominik Kubalik, ki je dosegel odločilni zadetek po 2:43 minute podaljšane igre. Z zmago rdeča krila v atlantski skupini zaostajajo le za Boston Bruins.

Hokej, hokejska palica, plošček.

Toronto Maple Leafs so v Raleighu s 3:1 premagali Carolina Hurricanes, odločilni gol po izenačenju na 1:1 pa je v zadnji tretjini dosegel John Tavares.

Pred domačimi navijači so klonili tudi Anaheim Ducks; na gostovanju v Kaliforniji so bili s 5:3 uspešnejši Florida Panthers. Sam Reinhart je v zadnji tretjini zadel dvakrat.

Slovenski zvezdnik Anže Kopitar bo s kralji spet na led stopil v sredo, ko bo v Los Angelesu s soigralci gostil moštvo Minnesota Wild.