Izidi nogometne konferenčne lige (1)

Ljubljana, 27. oktobra - Izidi 5. kroga nogometne konferenčne lige in lestvice (1).

- konferenčna liga, predtekmovanje, 5. krog:
* Skupina A:
Fiorentina - Istanbul Basaksehir            2:1 (1:1)
21.00 Hearts - RFS
- lestvica:
1. Istanbul Basaksehir          5  3  1  1 11:2 10
2. Fiorentina                   5  3  1  1 11:6 10
3. Hearts                       4  1  0  3  3:12 3
4. RFS Riga                     4  0  2  2  1:6  2

* Skupina B:
Anderlecht - FCSB                           2:2 (1:0)
21.00 West Ham - Silkeborg
- lestvica:
1. West Ham                     4  4  0  0  9:4 12
2. Silkeborg                    4  2  0  2 12:4  6
3. Anderlecht                   5  1  2  2  4:5  5
4. FCSB                         5  0  2  3  3:15 2

* Skupina C:
Austria Dunaj - Lech Poznanj                1:1 (0:0)
Villarreal - Hapoel Beer-Sheva              2:2 (0:0)
- lestvica:
1. Villarreal                   5  4  1  0 14:6 13
2. Lech                         5  1  3  1  9:7  6
3. Hapoel Beer-Sheva            5  0  4  1  4:5  4
4. Austria Dunaj                5  0  2  3  2:11 2

* Skupina D:
Slovacko - Köln (odpovedano zaradi slabega vremena)
Nice - Partizan Beograd                     2:1 (1:0)
- lestvica:
1. Partizan                     5  2  2  1  8:6  8
2. Nice                         5  2  2  1  6:5  8
3. Köln                         4  1  1  2  5:6  4
4. Slovacko                     4  1  1  2  7:9  4

* Skupina E:
Vaduz - AZ Alkmaar                          1:2 (0:0)
21.00 Dnipro - Apolon Limassol
- lestvica:
1. Alkmaar                      5  4  0  1 10:5 12
2. Dnipro-1                     4  2  1  1  7:5  7
3. Apollon                      4  1  1  2  4:6  4
4. Vaduz                        5  0  2  3  5:10 2

* Skupina F:
21.00 Molde - Djurgarden
21.00 Shamrock Rovers - Gent
- lestvica:
1. Djurgardens                  4  3  1  0  8:4 10
2. Molde                        4  2  1  1  7:3  7
3. Gent                         4  1  1  2  5:5  4
4. Shamrock Rovers              4  0  1  3  0:8  1

* Skupina G:
21.00 Ballkani - Slavia Praga
21.00 Sivasspor - Cluj
- lestvica:
1. Cluj                         4  2  1  1  4:2  7
2. Sivasspor                    4  2  1  1  7:6  7
3. Ballkani                     4  1  1  2  8:9  4
4. Slavia Praga                 4  1  1  2  4:6  4

* Skupina H:
21.00 Basel - Žalgiris
21.00 Slovan Bratislava - Pjunik Erevan
- lestvica:
1. Basel                        4  2  1  1  7:6  7
2. Pjunik                       4  2  0  2  6:5  6
3. Slovan Bratislava            4  1  2  1  5:5  5
4. Žalgiris                     4  1  1  2  2:4  4
lr/lr
© STA, 2022