Tudi Honved previsoka ovira za Triglav

Kranj, 15. oktobra - Vaterpolisti AVK Triglava so v četrtem krogu skupine C prvega kroga pokala Len v kranjskem olimpijskem bazenu še četrtič priznali premoč tekmecem. Tokrat je bil boljši madžarski Honved iz Budimpešte, ki je zmagal z 21:3. V zadnjem krogu bodo Kranjčani jutri ob 11.40 igrali še z italijansko ekipo Telimar Palermo.

Kranjčani so doslej v Kranju izgubili v četrtek proti Valis Valjevo s 6:8, včeraj pa še proti katalonski ekipi Terassa s 3:14 ter francoskemu Strasbourgu s 3:11.

Kranjski vaterpolisti so na prvih treh tekmah predvsem v obrambi pustili dober vtis, v četrti tekmi v treh dneh pa je njihova zbranost v tem elementu igre padla.

V prvi četrtini so še držali korak z Madžari, v drugi pa so bili nemočni tako v napadu, kjer so le stežka prihajali do priložnosti za strel, kot v obrambi. Tretja in zadnja četrtina sta bili le še formalnost.