Izidi nogometne konferenčne lige (2)

Ljubljana, 13. oktobra - Izidi 4. kroga nogometne konferenčne lige in lestvice (2).

* Skupina A:
Fiorentina - Hearts                          5:1 (4:0)
Istanbul Basaksehir - RFS Riga               3:0 (2:0)
(Žiga Lipušček je igral celo tekmo za RFS)
- lestvica:
1. Istanbul Basaksehir          4  3  1  0 10:0 10
2. Fiorentina                   4  2  1  1  9:5  7
3. Hearts                       4  1  0  3  3:12 3
4. RFS Riga                     4  0  2  2  1:6  2

* Skupina B:
FCSB - Silkeborg                            0:5 (0:2)
West Ham United - Anderlecht                2:1 (2:0)
- lestvica:
1. West Ham                     4  4  0  0  9:4 12
2. Silkeborg                    4  2  0  2 12:4  6
3. Anderlecht                   4  1  1  2  2:3  4
4. FCSB                         4  0  1  3  1:13 1

* Skupina C:
Austria Dunaj - Villarreal                  0:1 (0:0)
Hapoel Beer-Sheva - Lech Poznanj            1:1 (1:1)
- lestvica:
1. Villarreal                   4  4  0  0 12:4 12
2. Lech                         4  1  2  1  8:6  5
3. Hapoel Beer-Sheva            4  0  3  1  2:3  3
4. Austria Dunaj                4  0  1  3  1:10 1

* Skupina D:
Partizan Beograd - Köln                     2:0 (1:0)
Nice - Slovacko                             1:2 (1:0)
- lestvica:
1. Partizan                     4  2  2  0  7:4  8
2. Nice                         4  1  2  1  4:4  5
3. Köln                         4  1  1  2  5:6  4
4. Slovacko                     4  1  1  2  7:9  4

* Skupina E:
Apollon Limasol - AZ Alkmaar                1:0 (1:0)
Vaduz - Dnipro                              1:2 (1:1)
- lestvica:
1. Alkmaar                      4  3  0  1  8:4  9
2. Dnipro-1                     4  2  1  1  7:5  7
3. Apollon                      4  1  1  2  4:6  4
4. Vaduz                        4  0  2  2  4:8  2

* Skupina F:
Djurgardens - Gent                          4:2 (3:0)
Shamrock Rovers - Molde                     0:2 (0:1)
- lestvica:
1. Djurgardens                  4  3  1  0  8:4 10
2. Molde                        4  2  1  1  7:3  7
3. Gent                         4  1  1  2  5:5  4
4. Shamrock Rovers              4  0  1  3  0:8  1

* Skupina G:
Cluj - Slavia Praga                         2:0 (1:0)
Ballkani - Sivasspor                        1:2 (1:0)
- lestvica:
1. Cluj                         4  2  1  1  4:2  7
2. Sivasspor                    4  2  1  1  7:6  7
3. Ballkani                     4  1  1  2  8:9  4
4. Slavia Praga                 4  1  1  2  4:6  4

* Skupina H:
Slovan Bratislava - Basel                   3:3 (1:1)
(Žana Medveda ni bilo v kadru Slovana)
Žalgiris Vilnius - Pjunik Jerevan           2:1 (2:0)
- lestvica:
1. Basel                        4  2  1  1  7:6  7
2. Pjunik                       4  2  0  2  6:5  6
3. Slovan Bratislava            4  1  2  1  5:5  5
4. Žalgiris                     4  1  1  2  2:4  4
lr/lr
© STA, 2022