Izidi nogometne konferenčne lige (1)

Ljubljana, 13. oktobra - Izidi 4. kroga nogometne konferenčne lige in lestvice (1).

* Skupina A:
Fiorentina - Hearts                          5:1 (4:0)
Istanbul Basaksehir - RFS Riga               3:0 (2:0)
(Žiga Lipušček je igral celo tekmo za RFS)
- lestvica:
1. Istanbul Basaksehir          4  3  1  0 10:0 10
2. Fiorentina                   4  2  1  1  9:5  7
3. Hearts                       4  1  0  3  3:12 3
4. RFS Riga                     4  0  2  2  1:6  2

* Skupina B:
21.00 Steaua Bukarešta - Silkeborg
21.00 West Ham United - Anderlecht
- lestvica:
1. West Ham                     3  3  0  0  7:3  9
2. Anderlecht                   3  1  1  1  1:1  4
3. Silkeborg                    3  1  0  2  7:4  3
4. FCSB                         3  0  1  2  1:8  1

* Skupina C:
Austria Dunaj - Villarreal                  0:1 (0:0)
21.00 Hapoel Beer-Sheva - Lech Poznanj
- lestvica:
1. Villarreal                   4  4  0  0 12:4 12
2. Lech                         3  1  1  1  7:5  4
3. Hapoel Beer-Sheva            3  0  2  1  1:2  2
4. Austria Dunaj                4  0  1  3  1:10 1

* Skupina D:
Partizan Beograd - Köln                     2:0 (1:0)
21.00 Nice - Slovacko
- lestvica:
1. Partizan                     4  2  2  0  7:4  8
2. Nice                         3  1  2  0  3:2  5
3. Köln                         4  1  1  2  5:6  4
4. Slovacko                     3  0  1  2  5:8  1

* Skupina E:
Apollon Limasol - AZ Alkmaar                1:0 (1:0)
21.00 Vaduz - Dnipro
- lestvica:
1. Alkmaar                      4  3  0  1  8:4  9
2. Dnipro-1                     3  1  1  1  5:4  4
3. Apollon                      4  1  1  2  4:6  4
4. Vaduz                        3  0  2  1  3:6  2

* Skupina F:
Djurgardens - Gent                          4:2 (3:0)
21.00 Shamrock Rovers - Molde
- lestvica:
1. Djurgardens                  4  3  1  0  8:4 10
2. Molde                        3  1  1  1  5:3  4
3. Gent                         4  1  1  2  5:5  4
4. Shamrock Rovers              3  0  1  2  0:6  1

* Skupina G:
Cluj - Slavia Praga                         2:0 (1:0)
21.00 Ballkani - Sivaspor
- lestvica:
1. Cluj                         4  2  1  1  4:2  7
2. Ballkani                     3  1  1  1  7:7  4
3. Sivasspor                    3  1  1  1  5:5  4
4. Slavia Praga                 4  1  1  2  4:6  4

* Skupina H:
Slovan Bratislava - Basel                   3:3 (1:1)
(Žana Medveda ni bilo v kadru Slovana)
21.00 Žalgiris Vilnius - Pjunik Jerevan
- lestvica:
1. Basel                        4  2  1  1  7:6  7
2. Pjunik                       3  2  0  1  5:3  6
3. Slovan Bratislava            4  1  2  1  5:5  5
4. Žalgiris                     3  0  1  2  0:3  1
lr/lr
© STA, 2022