Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne lige narodov (1)

Ljubljana, 22. septembra - Izidi 5. kroga nogometne lige narodov (1).

LIGA A:
* Skupina 1 (četrtek, 22. 9.):
20.45 Hrvaška - Danska
20.45 Francija - Avstrija

* Lestvica:
1. Danska             4  3  0  1  6:3   9
2. Hrvaška            4  2  1  1  3:4   7
3. Avstrija           4  1  1  2  5:5   4
4. Francija           4  0  2  2  3:5   2

* Skupina 2 (sobota, 24. 9.):
20.45 Španija - Švica
20.45 Češka - Portugalska

* Lestvica:
1. Španija            4  2  2  0  6:3   8
2. Portugalska        4  2  1  1  7:2   7
3. Češka              4  1  1  2  4:7   4
4. Švica              4  1  0  3  2:7   0

* Skupina 3 (petek, 23. 9.):
20.45 Nemčija - Madžarska
20.45 Italija - Anglija

* Lestvica:
1. Madžarska          4  2  1  1  7:3   7
2. Nemčija            4  1  3  0  8:5   6
3. Italija            4  1  2  1  5:7   5
4. Anglija            4  0  2  2  1:6   2

* Skupina 4 (četrtek, 22. 9.):
20.45 Belgija - Wales
20.45 Poljska - Nizozemska

* Lestvica:
1. Nizozemska         4  3  1  0 11:6  10
2. Belgija            4  2  1  1  9:6   7
3. Poljska            4  1  1  2  5:10  4
4. Wales              4  0  1  3  5:8   1


LIGA B:
* Skupina 1 (sobota, 24. 9.):
15.00 Armenija - Ukrajina
20.45 Škotska - Irska

* Lestvica:
1. Škotska            4  3  0  1  9:4   9
2. Ukrajina           4  2  1  1  5:4   7
3. Irska              4  1  1  2  4:3   4
4. Armenija           4  1  0  3  2:9   3

* Skupina 2 (sobota, 24. 9.):
20.45 Izrael - Albanija

* Lestvica:
1. Izrael             3  1  2  0  6:5   5
2. Islandija          3  0  3  0  5:5   3
3. Albanija           2  0  1  1  2:3   1
4. Rusija             0  0  0  0  0:0   0

* Skupina 3 (petek, 23. 9.):
20.45 Bosna in Hercegovina - Črna gora
20.45 Finska - Romunija

* Lestvica:
1. BiH                4  2  2  0  6:4   8
2. Črna gora          4  2  1  1  6:3   7
3. Finska             4  1  1  2  5:5   4
4. Romunija           4  1  0  3  1:6   3

* Skupina 4 (sobota, 24. 9.):
18.00 Slovenija - Norveška
20.45 Srbija - Švedska

* Lestvica:
1. Norveška           4  3  1  0  6:3  10
2. Srbija             4  2  1  1  7:4   7
3. Švedska            4  1  0  3  5:6   3
4. Slovenija          4  0  2  2  3:8   2


LIGA C:
* Skupina 1 (četrtek, 22. 9):
20.45 Litva - Ferski otoki
20.45 Turčija - Luksemburg

* Lestvica:
1. Turčija            4  4  0  0 14:0  12
2. Luksemburg         4  2  1  1  5:4   7
3. Ferski otoki       4  1  1  2  4:8   4
4. Litva              4  0  0  4  1:12  0

* Skupina 2 (sobota, 24. 9.):
18.00 Severna Irska - Kosovo
20.45 Ciper - Grčija

* Lestvica:
1. Grčija             4  4  0  0  7:0  12
2. Kosovo             4  2  0  2  5:5   6
3. Severna Irska      4  0  2  2  4:6   2
4. Ciper              4  0  2  2  2:7   2

* Skupina 3 (četrtek, 22. 9.):
Kazahstan - Belorusija                       2:1 (1:1)
20.45 Slovaška - Azerbajdžan

* Lestvica:
1. Kazahstan          5  4  1  0  8:3  13
2. Slovaška           4  2  0  2  3:3   6
3. Azerbajdžan        4  1  1  2  2:3   4
4. Belorusija         5  0  2  3  1:5   2

* Skupina 4 (petek, 23. 9.):
18.00 Gruzija - Severna Makedonija
20.45 Bolgarija - Gibraltar

* Lestvica:
1. Gruzija            4  3  1  0 12:2  10
2. Severna Makedonija 4  2  1  1  7:4   7
3. Bolgarija          4  0  3  1  4:7   3
4. Gibraltar          4  0  1  3  1:11  1


LIGA D:
* Skupina 1 (četrtek, 22. 9.):
18.00 Latvija - Moldavija
20.45 Lihtenštajn - Andora

* Lestvica:
1. Latvija            4  4  0  0 10:2  12
2. Moldavija          4  2  1  1  6:5   7
3. Andora             4  1  1  2  3:6   4
4. Lihtenštajn        4  0  0  4  1:7   0

* Skupina 2 (petek, 23. 9.):
18.00 Estonija - Malta

* Lestvica:
1. Estonija           2  2  0  0  4:1   6
2. Malta              3  2  0  1  4:2   6
3. San Marino         3  0  0  3  0:5   0
zzb/zzb
© STA, 2022