Jadralca Tina Mrak in Jakob Božič deseta na EP v Turčiji

Izmir, 18. septembra - Slovenska jadralca Tina Mrak in Jakob Božič sta se na evropskem prvenstvu v razredu 470 v turškem Cesmeju na prvem velikem skupnem tekmovanju uvrstila v regato za medalje in prvenstvo končala na 10. mestu. Osvojila sta 96 točk, v regati najboljše deseterice EP pa sta bila šesta. Naslov sta osvojila Šveda Anton Dahlberg in Lovisa Karlsson.

Turčija, Izmir.
Slovenska jadralca Tina Mrak in Jakob Božič sta se na evropskem prvenstvu v razredu 470 v turškem Cesmeju na prvem velikem skupnem tekmovanju uvrstila v regato za medalje in prvenstvo končala na 10. mestu.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 2.325 znakov (brez presledkov) oziroma 476 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov