Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne konferenčne lige (2)

Ljubljana, 15. septembra - Izidi 2. kroga nogometne konferenčne lige in lestvice (2).

* Skupina A:
RFS Riga - Hearts                           0:2 (0:1)
(Žiga Lipušček je igral celo tekmo za RFS)
Istanbul Basaksehir - Fiorentina            3:0 (0:0)
- lestvica:
1. Istanbul Basaksehir          2  2  0  0  7:0  6
2. Hearts                       2  1  0  1  2:4  3
3. RFS Riga                     2  0  1  1  1:3  1
4. Fiorentina                   2  0  1  1  1:4  1

* Skupina B:
Silkeborg - West Ham                        2:3 (1:3)
FCSB - Anderlecht                           0:0
- lestvica:
1. West Ham                     2  2  0  0  6:3  6
2. Anderlecht                   2  1  1  0  1:0  4
3. FCSB                         2  0  1  1  1:3  1
4. Silkeborg                    2  0  0  2  2:4  0

* Skupina C:
Hapoel Beer-Sheva - Villarreal              1:2 (0:1)
Lech Poznanj - Austria Dunaj                4:1 (1:1)
- lestvica:
1. Villarreal                   2  2  0  0  6:4  6
2. Lech                         2  1  0  1  7:5  3
3. Hapoel Beer-Sheva            2  0  1  1  1:2  1
4. Austria Dunaj                2  0  1  1  1:4  1

* Skupina D:
Köln - Slovacko                             4:2 (2:0)
Partizan - Nice                             1:1 (0:1)
- lestvica:
1. Köln                         2  1  1  0  5:3  4
2. Partizan                     2  0  2  0  4:4  2
3. Nice                         2  0  2  0  2:2  2
4. Slovacko                     2  0  1  1  5:7  1

* Skupina E:
Alkmaar - Vaduz                             4:1 (1:1)
Apollon - Dnipro-1                          1:3 (0:3)
- lestvica:
1. Alkmaar                      2  2  0  0  5:1  6
2. Dnipro-1                     2  1  0  1  3:2  3
3. Apollon                      2  0  1  1  1:3  1
4. Vaduz                        2  0  1  1  1:4  1

* Skupina F:
Djurgardens - Molde                         3:2 (0:1)
Gent - Shamrock Rovers                      3:0 (2:0)
- lestvica:
1. Gent                         2  1  1  0  3:0  4
2. Djurgardens                  2  1  1  0  3:2  4
3. Molde                        2  0  1  1  2:3  1
4. Shamrock Rovers              2  0  1  1  0:3  1

* Skupina G:
Cluj - Sivasspor                            0:1 (0:1)
Slavia Praga - Ballkani                     3:2 (3:2)
- lestvica:
1. Slavia Praga                 2  1  1  0  4:3  4
2. Sivasspor                    2  1  1  0  2:1  4
3. Ballkani                     2  0  1  1  3:4  1
4. Cluj                         2  0  1  1  1:2  1

* Skupina H:
Žalgiris - Basel                            0:1 (0:0)
Pjunik - Slovan Bratislava                  2:0 (2:0)
(Žana Medveda ni bilo v kadru Slovana)
- lestvica:
1. Basel                        2  2  0  0  4:1  6
2. Pjunik                       2  1  0  1  3:3  3
3. Žalgiris                     2  0  1  1  0:1  1
4. Slovan Bratislava            2  0  1  1  0:2  1
lr/lr
© STA, 2022