Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne konferenčne lige (1)

Ljubljana, 15. septembra - Izidi 2. kroga nogometne konferenčne lige in lestvice (1).

* Skupina A:
21.00 RFS Riga - Hearts
21.00 Istanbul Basaksehir - Fiorentina
- lestvica:
1. Istanbul Basaksehir          1  1  0  0  4:0  3
2. RFS Riga                     1  0  1  0  1:1  1
3. Fiorentina                   1  0  1  0  1:1  1
4. Hearts                       1  0  0  1  0:4  0

* Skupina B:
21.00 Silkeborg - West Ham
21.00 FCSB - Anderlecht
- lestvica:
1. West Ham                     1  1  0  0  3:1  3
2. Anderlecht                   1  1  0  0  1:0  3
3. Silkeborg                    1  0  0  1  0:1  0
4. FCSB                         1  0  0  1  1:3  0

* Skupina C:
21.00 Hapoel Beer-Sheva - Villarreal
21.00 Lech Poznanj - Austria Dunaj
- lestvica:
1. Villarreal                   1  1  0  0  4:3  3
2. Austria Dunaj                1  0  1  0  0:0  1
3. Hapoel Beer-Sheva            1  0  1  0  0:0  1
4. Lech                         1  0  0  1  3:4  0

* Skupina D:
21.00 Köln - Slovacko
21.00 Partizan - Nice
- lestvica:
1. Partizan                     1  0  1  0  3:3  1
2. Slovacko                     1  0  1  0  3:3  1
3. Köln                         1  0  1  0  1:1  1
4. Nice                         1  0  1  0  1:1  1

* Skupina E:
Alkmaar - Vaduz                             4:1 (1:1)
Apollon - Dnipro-1                          1:3 (0:3)
- lestvica:
1. Alkmaar                      2  2  0  0  5:1  6
2. Dnipro-1                     2  1  0  1  3:2  3
3. Apollon                      2  0  1  1  1:3  1
4. Vaduz                        2  0  1  1  1:4  1

* Skupina F:
Djurgardens - Molde                         3:2 (0:1)
Gent - Shamrock Rovers                      3:0 (2:0)
- lestvica:
1. Gent                         2  1  1  0  3:0  4
2. Djurgardens                  2  1  1  0  3:2  4
3. Molde                        2  0  1  1  2:3  1
4. Shamrock Rovers              2  0  1  1  0:3  1

* Skupina G:
Cluj - Sivasspor                            0:1 (0:1)
Slavia Praga - Ballkani                     3:2 (3:2)
- lestvica:
1. Slavia Praga                 2  1  1  0  4:3  4
2. Sivasspor                    2  1  1  0  2:1  4
3. Ballkani                     2  0  1  1  3:4  1
4. Cluj                         2  0  1  1  1:2  1

* Skupina H:
Žalgiris - Basel                            0:1 (0:0)
Pjunik - Slovan Bratislava                  2:0 (2:0)
(Žana Medveda ni bilo v kadru Slovana)
- lestvica:
1. Basel                        2  2  0  0  4:1  6
2. Pjunik                       2  1  0  1  3:3  3
3. Žalgiris                     2  0  1  1  0:1  1
4. Slovan Bratislava            2  0  1  1  0:2  1
lr/lr
© STA, 2022