Bayernu derbi z Barcelono

Ljubljana, 13. septembra - Osrednja pozornost med torkovimi tekmami nogometne lige prvakov je bila usmerjena v München, kjer sta se v skupini C merila velikana Bayern in Barcelona. Derbi so dobili Nemci, ki so vprašanje zmagovalca rešili na začetku drugega polčasa. V 50. minuti je v polno zadel Lucas Hernandez, štiri minute pozneje pa še Leroy Sane.

Nemčija, München.
Tekma skupine C nogometne lige prvakov med münchenskim Bayernom in Barcelono.
Nogometaš Barcelone Robert Lewandowski.

Nogometaš Bayerna Sadio Mane in nogometaš Barcelone Robert Lewandowski.

Nogometaš Barcelone Ronald Araujo in nogometaš Bayerna Thomas Müller.

V isti skupini je do prvih točk prišel Inter, ki je v Plznu brez pomoči slovenskega vratarja Samirja Handanovića, ta je tekmo spremljal s klopi, z 2:0 ugnal domačo Viktorio. Tako kot Handanović tudi njegov rojak Jan Oblak danes ni pomagal svoji ekipi, na gostovanju v Leverkusnu ga ni bilo v kadru. Je pa zagotovo razočaran z rezultatom ekipe, Bayer jo je premagal z 2:0.