Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi atletskega pokala Slovenije (2)

Ljubljana, 10. septembra - Izidi atletskega pokala Slovenije v Ljubljani, drugi dan (2).

* Izidi:
* ekipno, končni vrstni red:
- moški:
1. Mass Ljubljana                   303 točke
2. Krka Novo mesto                  164
3. Kladivar Celje                   158
..
- ženske:
1. Mass                             387
2. Kronos Ljubljana                 172
3. Kladivar                         163,5
...
* posamično:
* moški:
- 200 m (veter: -0,5 m/s):
1. Matevž Šuštaršič (Krk)           21,18
2. Jure Grkman (Mass)               21,43
3. Rok Ferlan (Tri)                 21,50
- 800 m:
1. Jan Vukovič (Kla)                1:56,79
2. Simon Jakofčič Smrekar (Nav)     1:57,17
3. Tilen Šimenko Lalič Tilen	(PMb)  1:57,23
- 3000 m:
1. Jošt Žnidaršič (Krk)             8:41,49
2. Klemen Vilhar (Kra)              8:58,93
3. Tilen Dobnikar (Tri)             8:59,47
- 400 m ovire:
1. Ian Matic Guček (Kla)            54,30
2. Mitja Zubin (ADP)                54,53
3. Samo Bergant (Mass)              55,92
- 4x400 m:
1. Mass 1                           3:19,88
2. Triglav Kranj                    3:20,98
3. Kronos 1                         3:29,05
- troskok:
1. Jan 	Luxa (Mass)                  14,66
2. Maj Cizera Turk (Gor)            14,38
3. Filip Bizjak (Gor)               14,18
- višina:
1. Juš Smole (Kro)                   1,91
2. Matej Lukežič (Mass)              1,91
3. Tilen Delič Verstovšek (Krk)      1,85
- disk:
1. Kristjan Čeh (Ptu)                66,75
2. Tadej Hribar (Krk)                49,41
3. Andrej Kostarakov (Kro)           44,98
- kopje:
1. Anže Durjava (Mass)               70,75
2. Filip Dominković (Vel)            69,39
3. Gašper Juhart (Vel)               61,73
- palica (petek pozno zvečer):
1. Robert Renner (Mass)              5,04
2. Maj Bizjak (Tri)                  4,70
3. Luka Zupanc (Bre)                 4,60
* ženske:
- 200 m (veter: + 0,3 m/s):
1. Kaja Debevec (Mass)               24,77
2. Lina Hribar (Mass)                24,80
3. Milica Emini (Mass)               25,20
- 800 m:
1. Jerneja Smonkar (Vel)             2:06,48
2. Veronika Sadek (Mass)             2:07,24
3. Lina Šenica (Mass)                2:15,21
- 3000 m:
1. Lea 	Haler (Kla)                   10:07,22
2. Urška Martinec (Pom)              10:08,93
3. Liza Šajn (Mass)                  10:12,45
- 400 m ovire:
1. Agata Zupin (Vel)                 57,04
2. Aneja Simončič (Mass)             58,84
3. Ema Rodman (Gor)                  1:03,10
- 4x400 m:
1. Mass 1                            3:54,04
2. Slovenj Gradec                    3:59,33
3. Kladivar                          4:01,74
- daljina:
1. Neja Filipič (Mass)               6,24
2. Maja Bedrač (Ptu)                 6,10
3. Hanna Paulina Navodnik (SlG)      5,67
- palica:
1. Tina Šutej (Kla)                  4,60
2. Nina Golmajer (Mass)              3,00
3. NežA Rigler (Mass)                3,00
- krogla:
1. Zoja Šušteršič (Mass)             11,68
2. Petra Pavlič (Dom)                11,05
3. Tara Keber (Krk)                  10,09
- kladivo:
1. Zoja Šušteršič (Mass)             48,44
2. Laura Đekanović (Kro)             45,16
3. Ana Sušec (Kro)                   43,85
jz/jz
© STA, 2022