Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi atletsakega pokala Slovenije (4)

Ljubljana, 9. septembra - Izidi atletsakega pokala Slovenije v Ljubljani, prvi dan (4).

* Izidi:
* ekipno, 1. dan
- moški:
1. Mass Ljubljana                   165 točk
2. Kladivar Celje	                 92
3. Velenje                           87
..
- ženske:
1. Mass                             193
2. Kronos Ljubljana                  93
3. Velenje                           73
...
* posamično:
* moški:
- 100 m (veter +1,8 m/s):
1. Matevž Šuštaršič (Krk)           10,39
2. Anej Čurin Prapotnik (Ptu)       10,48
3. Jernej Gumilar (Mass)            10,57
- 400 m:
1. Lovro Mesec Košir (Mass)         46,65
2. Rok Ferlan (Tri)                 46,71
3. Maj Janža (Pom)                  47,66
- 1500 m:
1. Vid Botolin (Kla)                4:04,52
2. Anže Svit Požgaj (Mass)          4:05,80
3. Tilen Šimenko Lalič (PMb)        4:06,54
- 5000 m:
1. Jošt Žnidaršič (Krk)             15:12,32
2. Domen Dornik (Kla)               15:23,19
3. Simon Navodnik (Kla)             15:37,53
- 110 m ovire (+1,9 m/s):
1. Alen Subašić (Vel)               15,47
2. Samo Bergant (Mass)              15,79
- 3000 m zapreke:
1. Klemen Vilhar (Kra)              9:42,18
2. Matjaž Pregrat (Krk)             9:48,68
3. Alen Lamper (Kla)                10:51,77
- 4x100 m:
1. Mass 1                           41,04
2. Krka                             41,93
3. Velenje 1                        42,45
- daljina:
1. Nino Celec (ASB)                 7,59
2. Tan Černigoj (Mass)              7,56
3. Dino Subašić (Vel)               7,23
- krogla:
1. Blaž Zupančič (Mass)             17,49
2. Klemen Jeršin (Kro)              12,74
3. Jože Pirnat (Dom)                12,39
- kladivo:
1. Jakob Urbanč (Bre)               63,34
2. Jan Emberšič (Dom)               63,09
3. Gaj Černigoj (Mass)              59,40
* ženske:
- 100 m (+1,3 m/s):
1. Kaja Debevec (Mass)              11,90
2. Lina Hribar (Mass)               11,98
3. Daša Kernel (Mass)               12,22
- 400 m:
1. Agata Zupin (Vel)                53,16
2. Aneja Simončič (Mass)            54,74
3. Jerneja Smonkar (Vel)            54,78
- 1500 m:
1. Maruša Mišmaš Zrimšek (Mass)     4:30,74
2. Hana Grobovšek (Kra)             4:34,84
3. Maša Holešek (Rud)               4:37,42
- 5000 m:
1. Anja Fink (Kro)                  17:21,93
2. Liza Šajn (Mass)                 17:30,12
3. Nuša Mali (Pap)                  18:11,60
- 100 m ovire (+1,3 m/s):
1. Ivana Lončarek (Mass)            13,52
2. Joni Tomičić Prezelj (Oli)       13,79
3. Milica Emini (Mass)              13,86
- 4x100 m:
1. Mass 1                           46,90
2. Krka                             48,62
3. Slovenj Gradec                   49,18
- troskok:
1. Eva Pepelnak (Kla)               13,29
2. Neja Omanović (Kra)              12,01
3. Kristina Švab (Mass)             11,88
- višina:
1. Lia Apostolovski (Mass)          1,91
2. Maša Radovan (Krk)               1,65
3. Ela Velepec (Kla)                1,60
- disk:
1. Hana Urankar (Kla)               51,34
2. Nuša Lužnik (SlG)                39,92
3. Lara Skornšek (Vel)              38,33
- kopje:
1. Nina Rman (Mass)                 43,52
2. Tina Vaupot (Mass)               37,59
3. Žana Sovdat (PSČ)                37,02
jz/jz
© STA, 2022