Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi EP v atletiki (2)

München, 18. avgusta - Izidi na evropskem prvenstvu v Münchnu, četrti dan (2).

* Izidi:
* končne odločitve (6):
* moški:
- 1500 m:
1. Jakob Ingebrigtsen (Nor)         3:32,76
2. Jake Heyward (VBr)               3:34,44
3. Mario García (Špa)               3:34,88
- višina:
1. Gianmarco Tamberi (Ita)          2,30
2. Tobias Potye (Nem)               2,27
3. Andrij Procenko (Ukr)            2,27
- kladivo:
1. Wojciech Nowicki (Pol)           82,00, izid sezone na svetu
2. Bence Halasz (Mad)               80,92
3. Eivind Henriksen (Nor)           79,45
* ženske:
- 5000 m:
1. Konstanze Klosterhalfen (Nem)    14:50,47
2. Yasemin Csan (Tur)               14:56,91
3. Eilish McColigan (VBr)           14:59,34
- daljina:
1. Ivana Vuleta (Srb)               7,06
2. Malaika Mihambo (Nem)            7,03
3. Jazmin Sawyers (VBr)             6,80
- sedmeroboj:
1. Nafissatou Thiam (Bel)           6628
2. Adrianna Sulek (Pol)             6532
3. Annik Kälin (Švi)                6515

* kvalifikacije s slovensko udeležbo:
* moški:
- 800 m:
1. Jake Wightman (VBr)              1:45,94
2. Simone Barontini (Ita)           1:45,98
3. Gabriel Tual (Fra)               1:46,08
...
31. Jan Vukovič (Slo)               1:48,88
- 400 m ovire:
1. Karsten Warholm (Nor)            48,38
2. Ludvy Vaillant (Fra)             48,52
3. Julien Watrin (Bel)              48,81
...
18. Ian Matic Guček (Slo)           49,93
- palica:
1. Thibaut Collet (Fra)             5,65
 . Rutger Koppellaar (Niz)          5,65
 . Bo Kanda Lita Baehre (Nem)       5,65
 . Oleg Zernikel (Nem)              5,65
...
20. Robert Renner (Slo)             5,30
* ženske:
- 800 m:
1. Natalija Krol (Ukr)              2:00,89
2. Lore Hoffmann (Švi)              2:01,16
3. Ekaterina Guliyev (Tur)          2:01,59
...
16. Jerneja Smonkar (Slo)           2:03,24
26. Veronika Sadek (Slo)            2:04,57
30. Anita Horvat (Slo)              2:23,76
- 3000 m zapreke:
1. Luiza Gega (Alb)                 9:30,93
2. Tugba Huvenc (Tur)               9:31,86
3. Alicja Konieczek (Pol)           9:33,54
...
13. Maruša Mišmaš Zrimšek (Slo)     9:46,06
- kopje:
1. Liveta Jasiunaite (Lit)          61,85
2. Elina Tzengko (Grč)              61,28
3. Barbora Špotakova (Češ)          60,75
...
7. Martina Ratej (Slo)              58,86
jz/jz
© STA, 2022