Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi kvalifikacij nogometne konferenčne lige

Ljubljana, 11. avgusta - Izidi povratnih tekem 3. kroga kvalifikacij konferenčne lige.

* Izidi:
- 3. krog:
                                      povratne tekme     1. tekme
- torek, 9. avgust:
Gzira - Wolfsberger*                      0:4 (0:2)       0:0
B36 Torshavn - Viborg*                    1:2 (0:0)       0:3
(Žan Zaletel je odigral vseh 90 minut za Viborg)

- sreda, 10. avgust:
Vitoria Guimaraes - *Hajduk Split         1:0 (1:0)       1:3
(Jan Mlakar ni igral za Hajduk)

- četrtek, 11. avgust:
Kizližar - Apoel Nikozija*                0:0             0:1
(Vid Belec je branil celo tekmo za Apoel)
Tobol - Zrinjski*                         1:1 (0:1)       0:1
Rakow* - Spartak Trnava                   1:0 (0:0)       2:0
Basel* - Brondby                          3:1 (2:1, 2:1)  0:1
Cluj* - Šahtjor Soligorsk                 1:0 (0:0)       0:0
Djurgarden* - Sepsi                       3:1 (2:1)       3:1
Hapoel Beer'sheva* - Lugano               3:1 (0:0)       2:0
Konyaspor - Vaduz*                        2:4 (1:2)       1:1
Petrocub - Fehervar*                      1:2 (1:2)       0:5
Twente* - Čukarički                       4:1 (2:1)       3:1
Antwerpen* - Lilleström                   2:0 (0:0)       3:1
FCSB* - Dunajska Streda                   1:0 (1:0)       1:0
Panathinaikos - Slavia Praga*             1:1 (0:0)       0:2
(Adam Gnezda Čerin in Andraž Šporar sta igrala vseh 90 minut za
Panathinaikos; Šporar je dosegel gol)
Univeritatea Craiova* - Zorja Lugansk     3:0 (1:0)       0:1
Basaksehir* - Breidablik                  3:0 (1:0)       3:1
Anderlecht* - Paide                       3:0 (0:0)       2:0
Aris - Maccabi Tel Aviv*                  2:1 (0:0)       0:2
Hibernians - RFS Riga*                    1:3 (0:1)       1:1
(Žiga Lipušček je igral vseh 90 minut za Rigo)
*Klaksvik - Ballkani                      3:1 (2:1; 0:0)  2:3
Levski Sofija - Hamrun*                   1:3 (1:2; 0:0)  1:0
Škendija - AIK Solna*                     1:2 (1:0, 1:1)  1:1
Sligo Rovers - Viking*                    1:0 (1:0)       1:5
(David Brekalo je za Viking igral do 79. minute)
Lech Poznanj* - Vikingur Reykjävik        4:1 (2:1; 2:0)  0:1
Rapid Dunaj* - Nefči Baku                 2:0 (1:0; 0:0)  1:2
St. Patricks - CSKA Sofija*               0:2 (0:1)       1:0
AZ Alkmaar* - Dundee Utd                  7:0 (5:0)       0:1
Gil Vicente* - Riga FC                    4:0 (3:0)       1:1
Kisvarda - Molde*                         2:1 (2:0)       0:3
Young Boys* - KuPS                        3:0 (2:0)       2:0
tb/ic
© STA, 2022