Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi kvalifikacij nogometne konferenčne lige

Ljubljana, 10. avgusta - Izidi povratnih tekem 3. kroga kvalifikacij konferenčne lige.

* Izidi:
- 3. krog, povratne tekme:                                   1. tekme
- torek, 9. avgust:
Gzira - Wolfsberger AC*                   0:4 (0:2)             0:0
B36 Torshavn - Viborg*                    1:2 (0:0)             0:3
(Žan Zaletel je odigral vseh 90 minut za Viborg)

- sreda, 10. avgust:
Vitoria Guimaraes - *Hajduk Split         1:0 (1:0)             1:3
(Jan Mlakar ni igral za Hajduk)

- četrtek, 11. avgust:
15.30 Apoel Nikozija - Kizližar                                 0:1
16.00 Tobol - Zrinjski                                          0:1
18.00 Rakow - Spartak Trnava                                    2:0
19.00 Basel - Brondby                                           0:1
19.00 Cluj - Šahtjor Soligorsk                                  0:0
19.00 Djurgarden - Sepsi                                        3:1
19.00 Hapoel Beer'sheva - Lugano                                2:0
19.00 Konyaspor - Vaduz                                         1:1
19.00 Petrocub - MOL Fehervar                                   0:5
19.00 Twente - Čukarički                                        3:1
19.30 Antwerpen - Lilleström                                    3:1
19.30 FCSB - Dunajska Streda                                    1:0
19.30 Panathinaikos - Slavia Praga                              0:2
19.30 Univeritatea Craiova - Zorja Lugansk                      0:1
19.45 Basaksehir - Breidablik                                   3:1
20.00 Anderlecht - Paide                                        2:0
20.00 Aris - Maccabi Tel Aviv                                   0:2
20.00 Hibernians - RFS Riga                                     1:1
20.00 Klaksvik - Ballkani                                       2:3
20.00 Levski Sofija - Hamrun                                    1:0
20.00 Škendija - AIK Solna                                      1:1
20.00 Sligo Rovers - Viking                                     1:5
20.30 Lech Poznanj - Vikingur Reykjävik                         0:1
20.30 Rapid Dunaj - Nefči Baku                                  1:2
20.45 St. Patricks - CSKA Sofija                                1:0
21.00 AZ Alkmaar - Dundee Utd                                   0:1
21.00 Gil Vicente - Riga FC                                     1:1
21.00 Kisvarda - Molde                                          0:3
21.00 Young Boys - KuPS                                         2:0

* Opomba: ekipe, označene z zvezdico (*), so se uvrstile v zadnji krog kvalifikacij za konferenčno ligo

lr/alz/lr
© STA, 2022