Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi teniških turnirjev (1)

Ljubljana, 10. avgusta - Izidi teniških turnirjev (1).

* Izidi:
Montreal, ATP (5.926.545 dolarjev):
- 1. krog:
Nick Kyrgios (Avs) - Sebastian Baez (ARG) 6:4, 6;4;
Alex De Minaur (Avs) - Denis Shapovalov (Kan) 7:5, 7:6 (4);
Grigor Dimitrov (Bol/15) - Alexis Galarneau (Kan) 6:4, 7:5;
Diego Schwartzman (Arg/12) - Alejandro Davidovich Fokina (Špa) 1:6, 6:3, 6:4;
Albert Ramos-Vinolas (Špa) - David Goffin (Bel) 7:6 (2), 6:2;
Roberto Bautista-Agut (Špa/14) - Marcos Giron (ZDA) 7:6 (5), 6:3;
Cameron Norrie (VBr/9) - Brandon Nakashima (ZDA) 6:4, 6:4;
Botic van de Zandschulp (Niz) - Miomir Kecmanović (Srb) 6:1, 7:5;
Yoshihito Nishioka (Jap) - Benoit Paire (Fra) 6:2, 6:3;
Adrian Mannarino (Fra) - Arthur Rinderknech (Fra) 6:3, 6:3;
Holger Rune (Dan) - Fabio Fognini (Ita) 6:3, 7:5;
Pablo Carreno Busta (Špa) - Matteo Berrettini (Ita/11) 6:3, 6:2;
Gael Monfils (Fra/17) - Pedro Martinez (Špa) 7:6 (4), 3:6, 6:2;
Maxime Cressy (ZDA) - Aslan Karacev (Rus) 6:4, 6:4;
Jack Draper (VBr) - Hugo Gaston (Fra) 6:2, 6:3;
Daniel Evans (VBr) - Filip Krajinović (Srb) 6:2, 1:6, 6:0;
Frances Tiafoe (ZDA) - Benjamin Bonzi (Fra) 6:7 (6), 7:5, 6:3;
Taylor Fritz (ZDA/10) - Andy Murray (VBr) 6:1, 6:3;
Marin Čilić (Hrv/13) - Borna Ćorić (Hrv) 6:3, 6:2;
Tommy Paul (ZDA) - Vasek Pospisil (Kan) 6:4, 6:4;

- 2. krog:
Hubert Hurkacz (Pol/8) - Emil Ruusuvuori (Fin) 6:3, 6:7 (4), 6:2.

Toronto, WTA (2.697.250 dolarjev):
- 1. krog:
Ajla Tomljanovic (Avs) - Veronika Kudermetova (Rus) 6:4, 2:6, 7:6 (3);
Belinda Bencic (Švi/12) - Tereza Martincova (Češ) 6:4, 6:2;
Kaia Kanepi (Est) - Naomi Osaka (Jap) 7:6 (4), 3:0, predaja
Amanda Anisimova (ZDA) - Carol Zhao (Kan) 6:1, 6:3;
Bianca Andreescu (Kan) - Darja Kasatkina (Rus/11) 7:6 (5), 6:4;
Zheng Qinwen (Kit) - Rebecca Marino (Kan) 3:6, 7:6 (5), 6:4;
Elise Mertens (Bel) - Anna Bondar (Mad) 7:6 (2), 6:1;
Camila Giorgi (Ita) - Emma Raducanu (VBr/9) 7:6 (0), 6:2;
Sara Sorribes Tormo (Špa) - Claire Liu (ZDA) 7:6 (4), 2:6, 7:6 (5);
Coco Gauff (ZDA/10) - Madison Brengle (ZDA) 6:1, 6:3;
Zhang Shuai (Kit) - Cristina Bucsa (Špa) 6:1, 6:3;

- 2. krog:
Maria Sakkari (Grč/3) - Sloane Stephens (ZDA) 6:2, 4:6, 6:2.

ic/ic
© STA, 2022