Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne konferenčne lige (2)

Ljubljana, 28. julija - Izidi povratnih tekem 2. kroga kvalifikacij za evropsko konferenčno ligo (2).

* Izidi:
- 2. krog, povratne tekme:                                   1. tekme
- torek, 26. julij:
Lincoln - *Tobol                      0:1 (0:1)                 0:2
The New Saints - *Vikingur Reykjavik  0:0                       0:2
*Ballkani - La Fiorita                6:0 (2:0)                 4:0

- sreda, 27. julij:
Inter Escaldes - *Cluj                1:1 (1:0)                 0:3
*AIK Solna - Vorskla Poltava          2:0 (1:0)                 2:3
Gomel - *Aris                         1:2 (0:1)                 1:5
*Klaksvik - Sutjeska                  1:0 (0:0)                 0:0

- četrtek, 28. julij:
Mura - *St. Patrick's                 5:6 (0:0, 0:0) - po 11 m  1:1
*Vaduz - Koper                        1:1 (0:1, 0:0)            1:0
Olimpija - *Sepsi                     2:4 (2:0, 0:0) - po 11 m  1:3
Astana - *Czestochowa                 0:1 (0:1)                 0:5
Milsami - *Kuopio                     1:4 (1:1)                 2:2
Kabala - *Fehervar                    2:1 (1:1)                 1:4
*Kisvarda - Qairat Almati             1:0 (1:0)                 1:0
*Paide Linnam - Ararat-Armenia        1:0 (0:0, 0:0)            0:0
Elfsborg - *Molde                     1:2 (1:0)                 1:4
Maccabi Netanya - *Basaksehir         0:1 (0:1)                 1:1
*Apoel Nikozija - Botev Plovdiv       2:0 (1:0)                 0:0
Dinamo Batumi - *Lech Poznanj         1:1 (0:0)                 0:5
*Djurgardens - Rijeka                 2:0 (0:0)                 2:1
Levadia Talin - *Hibernians Paola     1:1 (0:0)                 2:3
*Lilleström - Seinäjoen               5:2 (2:1)                 1:0
*Nefči Baku - Aris Limasol            3:0 (1:0)                 0:2
*Riga - Ružomberok                    2:1 (1:0)                 3:0
*Slavia Praga - St. Joseph's          7:0 (4:0)                 4:0
*Viborg - Suduva Marijampole          1:0 (1:0)                 1:0
*Viking Stavanger - Sparta Praga      2:1 (1:1)                 0:0
*CSKA Sofija - Makedonija Skopje      4:0 (1:0)                 0:0
Radnički Niš - *Gzira United          3:4 (2:2, 1:1)            2:2
Newtown - *Spartak Trnava             1:2 (1:0)                 1:4
*Maccabi Tel Aviv - Zira              0:0                       3:0
PAOK - *Levski Sofija                 1:1 (0:1)                 0:2
*Steaua - Saburtalo Tbilisi           4:2 (1:0)                 0:1
*Univ. Craiova - Vllaznia Shkoder     3:0 (0:0)                 1:1
Legia Gdansk - *Rapid Dunaj           1:2 (0:2)                 0:0
*Bröndby - Pogon Szczecin             4:0 (2:0)                 1:1
*Čukarički Beograd - RFCU Luxemburg   4:0 (2:0)                 4:1
Dinamo Minsk - *Hapoel Berševa        0:1 (0:0)                 1:2
Drita - *Antwerpen                    0:2 (0:0)                 0:0
*Hamrun Spartans - Velež Mostar       1:0 (1:0)                 1:0
Laci - *Petrocub-Hincesti             1:4 (1:0)                 0:0
*Konyaspor - BATE Borisov             2:0 (2:0)                 3:0
*Škendija Tetovo - Valmiera           3:1 (2:1)                 2:1
*Sligo Rovers - Motherwell            2:0 (1:0)                 1:0
*Young Boys Bern - Liepaja            3:0 (2:0)                 1:0
Budućnost - *Breidablik Kopavogur     2:1 (1:0)                 0:2
*Dunajska Streda - Vikingur Göta      2:0 (2:0)                 2:0
Osijek - *K. Petropavlovsk            0:2 (0:0)                 2:1
Tuzla - *AZ Alkmaar                   0:4 (0:1)                 0:1
Tre Fiori - *B36 Torshavn             0:0                       0:1
*Zrinjski Mostar - Tirana             3:2 (2:0)                 1:0
Crusaders Belfast - *Basel            1:1 (0:1)                 0:2
Puskas Akad. - *Vitoria Guimaraes     0:0                       0:3

* Opomba: ekipe, označene z zvezdico (*), so se uvrstile v naslednji krog

ad/tb/ad
© STA, 2022