Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne konferenčne lige (1)

Ljubljana, 28. julija - Izidi povratnih tekem 2. kroga kvalifikacij za evropsko konferenčno ligo (1).

* Izidi:
- 2. krog, povratne tekme:                              1. tekme
- torek, 26. julij:
Lincoln - *Tobol                      0:1 (0:1)           0:2
The New Saints - *Vikingur Reykjavik  0:0                 0:2
*Ballkani - La Fiorita                6:0 (2:0)           4:0

- sreda, 27. julij:
Inter Escaldes - *Cluj                1:1 (1:0)           0:3
*AIK Solna - Vorskla Poltava          2:0 (1:0)           2:3
Gomel - *Aris                         1:2 (0:1)           1:5
*Klaksvik - Sutjeska                  1:0 (0:0)           0:0

- četrtek, 28. julij:
Astana - *Czestochowa                 0:1 (0:1)           0:5
Milsami - *Kuopio                     1:4 (1:1)           2:2
Kabala - *Fehervar                    2:1 (1:1)           1:4
*Kisvarda - Qairat Almati             1:0 (1:0)           1:0
*Paide Linnam - Ararat-Armenia        1:0 (0:0, 0:0)      0:0
Elfsborg - *Molde                     1:2 (1:0)           1:4
Maccabi Netanya - *Basaksehir         0:1 (0:1)           1:1
*Apoel Nikozija - Botev Plovdiv       2:0 (1:0)           0:0
Dinamo Batumi - *Lech Poznanj         1:1 (0:0)           0:5
*Djurgardens - Rijeka                 2:0 (0:0)           2:1
Levadia Talin - *Hibernians Paola     1:1 (0:0)           2:3
*Lilleström - Seinäjoen               5:2 (2:1)           1:0
*Nefči Baku - Aris Limasol            3:0 (1:0)           0:2
*Riga - Ružomberok                    2:1 (1:0)           3:0
*Slavia Praga - St. Joseph's          7:0 (4:0)           4:0
*Viborg - Suduva Marijampole          1:0 (1:0)           1:0
*Viking Stavanger - Sparta Praga      2:1 (1:1)           0:0
*CSKA Sofija - Makedonija Skopje      4:0 (1:0)           0:0
19.00 Radnički Niš - Gzira United                         2:2
19.00 Olimpija - Sepsi                                    1:3
19.15 Newtown - Spartak Trnava                            1:4
19.30 Maccabi Tel Aviv - Zira                             3:0
19.30 PAOK - Levski Sofija                                0:2
19.30 Steaua - Saburtalo Tbilisi                          0:1
19.30 Univ. Craiova - Vllaznia Shkoder                    1:1
19.45 Legia Gdansk - Rapid Dunaj                          0:0
20.00 Bröndby - Pogon Szczecin                            1:1
20.00 Čukarički Beograd - RFCU Luxemburg                  4:1
20.00 Dinamo Minsk - Hapoel Berševa                       1:2
20.00 Drita - Antwerpen                                   0:0
20.00 Vaduz - Koper                                       1:0
20.00 Hamrun Spartans - Velež Mostar                      1:0
20.00 Laci - Petrocub-Hincesti                            0:0
20.00 Konyaspor - BATE Borisov                            3:0
20.00 Mura - St. Patrick's                                1:1
20.00 Škendija Tetovo - Valmiera                          2:1
20.00 Sligo Rovers - Motherwell                           1:0
20.00 Young Boys Bern - Liepaja                           1:0
20.30 Budućnost - Breidablik Kopavogur                    0:2
20.30 Dunajska Streda - Vikingur Göta                     2:0
20.30 Osijek - K. Petropavlovsk                           2:1
20.45 Tuzla - Alkmaar                                     0:1
20.45 Tre Fiori - B36 Torshavn                            0:1
21.00 Zrinjski Mostar - Tirana                            1:0
21.00 Crusaders Belfast - Basel                           0:2
21.00 Puskas Akad. - Vitoria Guimaraes                    0:3

* Opomba: ekipe, označene z zvezdico (*), so se uvrstile v naslednji krog

tb/ad/ad
© STA, 2022