Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne konferenčne lige

Ljubljana, 27. julija - Izidi tekem 2. kroga kvalifikacij za evropsko konferenčno ligo.

* Izidi:
- 2. krog, povratne tekme:                              1. tekme
- torek, 26. julij:
Lincoln - *Tobol                      0:1 (0:1)           0:2
The New Saints - *Vikingur Reykjavik  0:0                 0:2
*Ballkani - La Fiorita                6:0 (2:0)           4:0

- sreda, 27. julij:
Inter Escaldes - *Cluj                1:1 (1:0)           0:3
*AIK Solna - Vorskla Poltava          2:0 (1:0)           2:3
Gomel - *Aris                         1:2 (0:1)           1:5
*Klaksvik - Sutjeska                  1:0 (0:0)           0:0

- četrtek, 28. julij:
17.00 Astana - Czestochowa                                0:5
18.00 Milsami - Kuopio                                    2:2
18.00 Kabala - Fehervar                                   1:4
18.00 Kisvarda- Qairat Almati                             1:0
18.00 Paide Linnam - Ararat-Armenia                       0:0
18.45 Elfsborg - Molde                                    1:4
18.45 Maccabi Netanya - Istanbul Basaksehir               1:1
19.00 Apoel Nikozija - Botev Plovdiv                      0:0
19.00 Dinamo Batumi - Lech Poznanj                        0:5
19.00 Djurgardens - Rijeka                                2:1
19.00 Levadia Talin - Hibernians Paola                    2:3
19.00 Lilleström - Seinäjoen                              1:0
19.00 Neftci Baku - Aris Limasol                          0:2
19.00 Olimpija - Sepsi                                    1:3
19.00 Radnički Niš - Gzira United                         2:2
19.00 Riga - Ružomberok                                   3:0
19.00 Slavia Praga - St. Joseph's                         4:0
19.00 Viborg - Suduva Marijampole                         1:0
19.00 Viking Stavanger - Sparta Praga                     0:0
19.00 CSKA Sofija - Makedonija Skopje                     0:0
19.15 Newtown - Spartak Trnava                            1:4
19.30 Maccabi Tel Aviv - Zira                             3:0
19.30 PAOK - Levski Sofija                                0:2
19.30 Steaua - Saburtalo Tbilisi                          0:1
19.30 Univ. Craiova - Vllaznia Shkoder                    1:1
19.45 Legia Gdansk - Rapid Dunaj                          0:0
20.00 Bröndby - Pogon Szczecin                            1:1
20.00 Čukarički Beograd - RFCU Luxemburg                  4:1
20.00 Dinamo Minsk - Hapoel Berševa                       1:2
20.00 Drita - Antwerpen                                   0:0
20.00 Vaduz - Koper                                       1:0
20.00 Hamrun Spartans - Velež Mostar                      1:0
20.00 Laci - Petrocub-Hincesti                            0:0
20.00 Konyaspor - BATE Borisov                            3:0
20.00 Mura - St. Patrick's                                1:1
20.00 Škendija Tetovo - Valmiera                          2:1
20.00 Sligo Rovers - Motherwell                           1:0
20.00 Young Boys Bern - Liepaja                           1:0
20.30 Budućnost - Breidablik Kopavogur                    0:2
20.30 Dunajska Streda - Vikingur Göta                     2:0
20.30 Osijek - K. Petropavlovsk                           2:1
20.45 Tuzla - Alkmaar                                     0:1
20.45 Tre Fiori - B36 Torshavn                            0:1
21.00 Zrinjski Mostar - Tirana                            1:0
21.00 Crusaders Belfast - Basel                           0:2
21.00 Puskas Akad. - Vitoria Guimaraes                    0:3

* Opomba: ekipe, označene z zvezdico (*), so se uvrstile v naslednji krog

ad/ad
© STA, 2022