Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi teniških turnirjev (4)

Ljubljana, 19. julija - Izidi teniških turnirjev (4).

Koper.
Tenis, teniške žogice.
Foto: Stanko Gruden/STA
Arhiv STA

* Izidi:
- Hamburg, ATP (1,9 milijona dolarjev):
- 1. krog:
Fabio Fognini (Ita) - Aljaž Bedene (Slo) 6:3, 3:6, 7:6 (5);
Pablo Carreno (Špa/4) - Luca Nardi (Ita) 6:2, 6:1;
Borna Čorić (Hrv) - Laslo Đere (Srb) 1:6, 7:6 (4), 6:3;
Tallon Griekspoor (Niz) - Holger Rune (Dan/8) 7:6 (8), 7:5;
Emil Ruusuvuori (Fin) - Diego Schwartzman (Arg/3) 7:5, 6:4;
Carlos Alcaraz (Špa/1) - Nicola Kuhn (Nem) 3:6, 6:1, 7:6 (3);
Filip Krajinović (Srb) - Sebastian Baez (Arg) 6:1, 4:6, 7:6 (6);
Aslan Karacev (Rus) - Nikoloz Basilašvili (Gru/6) 6:4, 6:0;
Daniel Galan (Kol) - Federico Coria (Arg) 7:6 (4), 6:4;
Francisco Cerundolo (Arg) - Daniel Altmaier (Nem) 2:6, 6:4, 6:2;

- Gstaad, ATP (597.900 evrov):
- 1. krog:
Jaume Munar (Špa) - Bernabe Zapata (Špa) 6:3, 3:6, 7:5;
Juan Pablo Varillas (Per) - Lorenzo Sonego (Ita) 7:6 (5), 6:2;
Elias Ymer (Šve) - Benoit Paire (Fra) 6:2, 2:0 - predaja;
Richard Gasquet (Fra) - Roberto Carballes Baena (Špa) 7:5, 6:4;
Dominic Thiem (Avt) - Hugo Gaston (Fra/7) 1:6, 6:1, 7:6 (7);
Yannick Hanfmann (Nem) - Christian Garin (Čil/6) 6:3, 6:4;
Dominic Stricker (Švi) - Marc-Andrea Huesler (Švi) 6:7 (2), 7:6 (2), 6:4;
Nicolas Jarry (Čil) - Thiago Monteiro (Bra) 6:7 (9), 7:6 (4), 7:6 (6);

- Palermo, WTA (251.570 dolarjev):
- 1. krog:
Lucia Bronzetti (Ita) - Wang Xiyu (Kit) 6:3, 6:3;
Anna Bondar (Mad/7) - Clara Burel (Fra) 6:4, 6:4;
Julija Putinceva (Kaz/2) - Jaimee Fourlis (Avs) 6:3, 6:1;
Caroline Garcia (Fra/5) - Chloe Paquet (Fra) 6:7 (2), 6:2, 6:2;
Nuria Parrizas (Špa/8) - Asia Muhammad (ZDA) 4:6, 7:5, 7:5;
Panna Udvardy (Mad) - Lucrezia Stefanini (Ita) 6:1, 7:6 (4);
Julia Grabher (Avt) - Wang Xinyu (Kit) 6:3, 6:3;

- Hamburg, WTA (251.750 dolarjev):
- 1. krog:
Aleksandra Krunić (Srb) - Sabine Lisicki (Nem) 6:4, 6:2;
Joanne Züger (Švi) - Jule Niemeier (Nem) 6:4, 0:6, 6:4;
Anett Kontaveit (Est/1) - Irina Maria Bara (Rom) 6:3, 7:6 (3);
Bernarda Pera (ZDA) - Gabriela Ruse (Rom/9) 6:0, 6:4;
- 2. krog:
Katerina Siniakova (Češ) - Laura Pigossi (Bra) 6:1, 6:1;
Andrea Petković (Nem/8) - Misaki Doi (Jap) 6:4, 6:3.

ad/ad
© STA, 2022