Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi nogometne konferenčne lige (1)

Ljubljana, 14. julija - Izidi povratnih tekem 1. kroga kvalifikacij nogometne konferenčne lige (1).

                                                            1. tekme:
- torek, 12. julij:
*Drita - Inter Turku               3:0 (1:0)                   0:1

- četrtek, 14. julij:
*Liepaja - Gjilani                 3:1 (0:0)                   0:1
Akademija Pandev - Lechia Gdansk*  1:2 (0:1)                   1:4
Ararat Erevan - Škendija*          2:2 (0:2)                   0:2
Europa - Vikingur*                 1:2 (0:2)                   0:1
Kauno Žalgiris - Ružomberok*       0:0                         0:2
*Milsami - Panevezys               2:0 (1:0)                   0:0
*Paide - Dinamo Tbilisi            2:2 (0:0, 0:1) po 11-m      3:2
*SJK - Flora                       4:2 (0:1, 3:2) podaljšek    0:1
*Tuzla City - Tre Penne            6:0 (1:0)                   2:0
Atletic Escaldes - Gzira*          0:1 (0:0, 0:0) podaljšek    1:1
*B36 Torshavn - Borac Banjaluka    4:1 (1:0, 3:1) po 11-m      0:2
Dila Gori - KuPS*                  0:0                         0:2
*Petrocub - Floriana               1:0 (1:0)                   0:0
*Riga - Derry City                 2:0 (1:0)                   2:0
*Newtown - HB Torshavn             3:1 (2:0, 2:1) po 11-m      0:1
Differdange - Olimpija*            1:2 (1:0, 1:1) podaljšek    1:1
*Hamrun - Alaškert                 4:1 (0:0)                   0:1
Llapi - Budućnost*                 2:2 (1:1)                   0:2
*Mura - Sfintul                    2:1 (0:0)                   2:1
20.00 Partizani - Saburtalo                                    1:0
20.00 Sligo Rovers - Bala                                      2:1
20.15 KR Reykjavik - Pogon Szeczin                             1:4
20.45 Dečić - Dinamo Minsk                                     1:1
20.45 Larne - St. Josephs                                      0:0
20.45 Tre Fiori - Fola                                         1:0
21.00 Cliftonville - Dunajska Streda                           1:2
21.00 Crusaders - Magpies                                      1:2
21.00 Iskra - Laci                                             0:0
21.15 Breidablik - Santa Coloma                                1:0

* Opomba: ekipe, označene z zvezdico (*), so napredovale v drugi krog kvalifikacij

alz/alz
© STA, 2022