Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi odbojkarske lige narodov

Ljubljana, 5. julija - Izidi 2. turnirjev odbojkarske lige narodov in lestvica.

* skupina 5 (Osaka):
- torek, 5. julij:
ZDA - Nemčija                   3:1 (21, 19, -22, 18)
Kanada - Argentina              1:3 (-21, 23, -21, -23)

- sreda, 6. julij:
08.40 Brazilija - Nemčija
12.10 Japonska - Avstralija

- četrtek, 7. julij:
05.00 Francija - ZDA
08.00 Nemčija - Avstralija
11.00 Kanada - Brazilija

- petek, 8. julij:
05.40 Argentina - Avstralija
08.40 Francija - Brazilija
12.10 Japonska - Kanada

- sobota, 9. julij:
05.40 Francija - Argentina
08.40 Kanada - ZDA
12.10 Nemčija - Japonska

- nedelja, 10. julij:
05.40 ZDA - Argentina
08.40 Avstralija - Francija
12.10 Brazilija - Japonska

* skupina 6 (Gdansk):
- torek, 5. julij:
Bolgarija - Italija             0:3 (-15, -20, -23)
Iran - Poljska                  3:2 (-21, 23, 22, -25, 7)

- sreda, 6. julij:
17.00 Nizozemska - Kitajska
20.00 Slovenija - Srbija

- četrtek, 7. julij:
14.00 Italija - Iran
17.00 Bolgarija - Slovenija
20.00 Poljska - Kitajska

- petek, 8. julij:
14.00 Bolgarija - Nizozemska
17.00 Slovenija - Iran
20.00 Italija - Srbija

- sobota, 9. julij:
14.00 Kitajska - Bolgarija
17.00 Iran - Srbija
20.00 Poljska - Nizozemska

- nedelja, 10. julij:
14.00 Kitajska - Srbija
17.00 Italija - Nizozemska
20.00 Poljska - Slovenija

- lestvica:
 1. Italija          9   7   2  23:8  22
 2. Poljska          9   7   2  24:9  22
 3. Francija         8   7   1  22:5  21
 4. ZDA              9   7   2  22:12 20
 5. Japonska         8   6   2  20:12 18
 6. Brazilija        8   5   3  17:10 15
 7. Nizozemska       8   5   3  16:12 14
 8. Iran             9   5   4  15:16 14
 9. Srbija           8   4   4  16:17 11
10. Argentina        9   3   6  16:21 11
11. Slovenija        8   3   5  11:17  9
12. Nemčija          9   3   6  13:22  7
13. Kitajska         8   2   6  10:18  6
14. Kanada           9   2   7   9:24  6
15. Bolgarija        9   1   8  11:24  6
16. Avstralija       8   1   7   5:23  2

* Opomba: prvih osem ekip se uvrsti na zaključni turnir.

alz/lr/zzb
© STA, 2022