Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi teniškega turnirja v Wimbledonu (3)

Wimbledon, 28. junija - Izidi teniškega turnirja za grand slam v Wimbledonu (3).

* Wimbledon (47 milijonov evrov):
- moški, prvi krog:
Reilly Opelka (ZDA/15) - Carlos Taberner (Špa) 7:6 (5), 6:4, 6:4;
Mikael Ymer (Šve) - Daniel Altmaier (Nem) 6:3, 7:5, 7:5;
Chris Harrison (ZDA) - Jay Clarke (VBr) 7:6 (3), 6:1, 7:6 (6);
David Goffin (Bel) - Radu Albot (Mol) 6:2, 6:2, 7:6 (5);
Sebastian Baez (Arg/31) - Taro Daniel (Jap) 6:4, 6:4, 7:5;
Ryan Peniston (VBr) - Henri Laaksonen (Švi) 6:4, 6:3, 6:2;
Steve Johnson (ZDA) - Grigor Dimitrov (Bol/18) 4:6, 5:2 - predaja;
Cristian Garin (Čil) - Elias Ymer (Šve) 6:3, 7:5, 6:4;
Hugo Grenier (Fra) - Marc-Andrea Hüsler (Švi) 6:3, 7:6 (0), 6:7 (5), 6:2;
Benjamin Bonzi (Fra) - Zdenek Kolar (Češ) 6:3, 6:3, 6:1;
Jenson Brooksby (ZDA/29) - Mihail Kukuškin (Kaz) 6:3, 6:2, 6:3;
Alex De Minaur (Avs/19) - Hugo Dellien (Blv) 6:1, 6:3, 7:5;
Jack Draper (VBr) - Zizou Bergs (Bel) 6:4, 6:4, 7:6 (4);
Liam Broady (VBr) - Lukas Klein (Slk) 4:6, 6:3, 7:5, 6:7 (2), 6:3;
Diego Schwartzman (Arg/12) - Stefan Kozlov (ZDA) 6:3, 6:2, 6:2;
Denis Shapovalov (Kan/13) - Arthur Rinderknech (Fra) 6:1, 6:7 (6), 6:7 (4), 6:4, 6:1;
Brandon Nakashima (ZDA) - Nicola Kuhn (Nem) 6:3, 6:7 (1), 6:3, 6:2;
Daniel Galan Riveros (Kol) - Dominik Köpfer (Nem) 6:4, 7:5, 7:6 (1);
Roberto Bautista-Agut (Špa/17) - Attila Balasz (Mad) 6:1, 6:0, 6:3;
Filip Krajinović (Srb/26) - Jiri Lehečka (Češ) 5:7, 6:4, 6:7 (5), 7:6 (5), 6:4;
Nick Kyrgios (Avs) - Paul Jubb (VBr) 3:6, 6:1, 7:5, 6:7 (3), 7:5;
Jordan Thompson (Avs) - Roberto Carballes Baena (Špa) 6:4, 6:1, 6:1;
Stefanos Cicipas (Grč/4) - Alexander Ritschard (Švi) 7:6 (1), 6:3, 5:7, 6:4;
Maxime Cressy (ZDA) - Felix Auger-Aliassime (Kan/6) 6:7 (5), 6:4, 7:6 (9), 7:6 (5);
Jack Sock (ZDA) - Bernabe Zapata Miralles (Špa) 7:6 (6), 6:4, 6:4;
Dennis Novak (Avt) - Facundo Bagnis (Arg) 7:6 (7), 2:6, 6:4, 6:3;
Jason Kubler (Avs) - Daniel Evans (VBr/28) 6:1, 6:4, 6:3;
Marcos Giron (ZDA) - Holger Rune (Dan/24) 6:3, 7:5, 6:4;
Alex Molčan (Slk) - Pedro Martinez (Špa) 4:6, 6:4, 6:4, 6:1;
Alastair Gray (VBr) - Chun Hsin Tseng (Tvn) 6:3, 6:3, 7:6 (3);
Taylor Fritz (ZDA/11) - Lorenzo Musetti (Ita) 6:4, 6:4, 6:3;
Mackenzie McDonald (ZDA) - Nuno Borges (Por) 6:4, 6:4, 7:6 (3);
Richard Gasquet (Fra) - Joao Sousa (Por) 7:6 (7), 6:2, 4:6, 4:6, 6:3;
Emil Ruusuvuori (Fin) - Yoshihito Nishioka (Jap) 6:2, 6:2, 4:6, 6:4;
Botic van de Zandschulp (Niz/21) - Feliciano Lopez (Špa) 6:2, 6:3, 6:3;
Lorenzo Sonego (Ita/27) - Denis Kudla (ZDA) 6:7 (6), 6:3, 7:5, 4:6, 6:2;
Hugo Gaston (Fra) - Alexei Popyrin (Avs) 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (3), 6:3;
Ričardas Berankis (Lit) - Sam Querrey (ZDA) 6:4, 7:5, 6:3;
Rafael Nadal (Špa/2) - Francisco Cerundolo (Arg) 6:4, 6:3, 3:6, 6:4;

- ženske, prvi krog:
Iga Swiatek (Pol/1) - Jana Fett (Hrv) 6:0, 6:3;
Lesley Pattinama Kerkhove (Niz) - Sonay Kartal (VBr) 6:4, 3:6, 6:1;
Claire Liu (ZDA) - Nuria Parrizas-Diaz (Špa) 7:5, 6:3;
Alize Cornet (Fra) - Julija Putinceva (Kaz/27) 6:3, 7:6 (5);
Ajla Tomljanović (Avs) - Jil-Belen Teichmann (Švi/18) 6:2, 6:3;
Catherine Harrison (ZDA) - Arantxa Rus (Niz) 6:1, 6:4;
Viktorija Golubić (Švi) - Andrea Petković (Nem) 6:4, 6:3;
Barbora Krejčikova (Češ/13) - Maryna Zanevska (Bel) 7:6 (4), 6:3;
Qinwen Zheng (Kit) - Sloane Stephens (ZDA) 7:6 (1), 7:5;
Bianca Andreescu (Kan) - Emina Bektas (ZDA) 6:1, 6:3;
Jelena Ribakina (Kaz/17) - Coco Vandeweghe (ZDA) 7:6 (2), 7:5;
Petra Martić (Hrv) - Shelby Rogers (ZDA/30) 6:2, 7:6 (5);
Kristina Kučova (Slk) - Laura Pigossi (Bra) 7:5, 6:0;
Paula Badosa (Špa/4) - Louisa Chirico (ZDA) 6:2, 6:1;
Irina Maria Bara (Rom) - Chloe Paquet (Fra) 6:2, 6:4;
Ana Bogdan (Rom) - Dajana Jastremska (Ukr) 6:2, 6:2;
Petra Kvitova (Češ/25) - Jasmine Paolini (Ita) 2:6, 6:4, 6:2;
Magdalena Frech (Pol) - Camila Giorgi (Ita/21) 7:6 (4), 6:1;
Anna Karolina Schmiedlova (Slk) - Rebecca Peterson (Šve) 7:5, 0:6, 6:3;
Kirsten Flipkens (Bel) - Jaimee Fourlis (Avs) 7:5, 6:2;
Simona Halep (Rom/16) - Karolina Muchova (Češ) 6:3, 6:2;
Coco Gauff (ZDA/11) - Gabriela Ruse (Rom) 2:6, 6:3, 7:5;
Mihaela Buzarnescu (Rom) - Nastasja Schunk (Nem) 6:4, 6:2;
Lauren Davis (ZDA) - Madison Brengle (ZDA) 6:2, 7:5;
Amanda Anisimova (ZDA/20) - Xinyu Wang (Kit) 6:3, 6:4;
Sara Sorribes Tormo (Špa/32) - Christina McHale (ZDA) 6:2, 6:1;
Harmony Tan (Fra) - Serena Williams (ZDA) 7:5, 1:6, 7:6 (10:7);
Katie Boulter (VBr) - Clara Burel (Fra) 7:5, 6:3;
Shuai Zhang (Kit) - Misaki Doi (Jap) 6:4, 6:0;
Marta Kostjuk (Ukr) - Katie Swan (VBr) 4:6, 6:4, 6:4;
Maria Sakari (Grč/5) - Zoe Hives (Avs) 6:1, 6:4;
Viktorija Tomova (Bol) - Daria Saville (Avs) 7:5, 3:6, 7:5;
Tatjana Maria (Nem) - Astra Sharma (Avs) 4:6, 6:3, 6:4;
Yanina Wickmayer (Bel) - Lin Zhu (Kit) 6:4, 6:2;
Jelena Ostapenko (Lat/12) - Oceane Dodin (Fra) 6:4, 6:4;
Qiang Wang (Kit) - Belinda Bencic (Švi/14) 6:4, 5:7, 6:2;
Heather Watson (VBr) - Tamara Korpatsch (Nem) 6:7 (7), 7:5, 6:2.

alz/alz
© STA, 2022