Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi atletskega mitinga v Slovenski Bistrici (4)

Slovenska Bistrica, 28. maja - Izidi atletskega mitinga mednarodne lige Telekom Slovenije v Slovenski Bistrici (4).

* Izidi:
* moški:
- 100 m (veter +0,2 m/s):
1. Anej Čurin Prapotnik (Ptu)          10,69
2. Gal Kumar (Oli)                     10,83
3. Žiga Benko (Kla)                    11,07
- 300 m:
1. Rok Ferlan (Tri)                    33,15
2. Lovro Mesec Košir (Mass)            33,50
3. Maj Janža (Pom)                     34,23
- 800 m:
1. Rok Markelj (Tri)                 1:50,42
2. Žiga Jan (Rud)                    1:51,31
3. Jaka Pogorevc (Vel)               1:52,73
- 3000 m:
1. Nokola Rajčević (Srb)             8:27,19
2. Klemen Španring (ASB)             8:44,10
3. Žan Čeplak (Nav)                  9:25,81
- 110 m ovire (-0,6 m/s):
1. Lukas Cik (Hrv)                     14,33
2. Jovan Čanak (Srb)                   14,83
3. Marin Jurjević (Hrv)                15,21
- 400 m ovire:
1. Jan Stijepan Cik (Hrv)              51,25
2. Sebastian Gaugl (Avt)               51,43
3. Nikola Kostić (Srb)                 52,11
...
5. Marko Pepelnak (Kla)                54,00
- višina:
1 Samir Hodžić (BIH)                    2,00
...
3. Jakob Benkovič (PMm)                 1,70
- daljina:
1. Dino Subašić (Vel)                   7,57
2. Nino Celec (ASB)                     7,41
3. Marko Čeko (Hrv))                    7,39
- troskok:
1. Blaž Pelko (Kro)                    15,33
2. Žiga Vrščaj (Mass)                  15,10
3. Andraž Durjava (Krk)                14,03
- krogla:
1. Armin Sinančević (Srb)              20,99
2. Mesud Pezer (BIH)                   20,51
3. Marin Premeru (Hrv)                 17,37
4. Blaž Zupančič (Mass)                17,28
- disk:
1. Kristjan Čeh (Ptu)                  68,19
2. Martin Marković (Hrv)               62,39
3. Carmelo Musci (Ita)                 58,34
- kladivo:
1. Matija Gregurić (Hrv)               71,48
2. Jan Emberšič (Dom)                  66,89
3. Luis Gustavo De Aguiar (Bra)        66,28
* ženske:
- 100 m (-0,1 m/s):
1. Tamara Milutinović (Srb)            11,79
2. Kaja Debevec (Mass)                 11,89
3. Margareta Risek (Hrv)               12,01
- 300 m:
1. Aleksandra Pešić (Srb)              38,62
2. Maaj Pogorevc (SlG)                 38,77
3. Maja Gajić (Srb)                    39,02
- 800 m:
1. Jelena Gajić (BIH)                2:06,67
2. Heidi Heffner (Mad)               2:07,52
3. Dunja Sikima (Srb)                2:07,98
...
8. Lucija Šušteršič (Nav)            2:12,08
- 100 m ovire (-0,8 m/s):
1. Eva Murn (Krk)                      14,04
2. Tara Keber (Krk)                    14,27
3. Lara Jagodnik (Kro)                 14,71
- 400 m ovire:
1. Agata Zupin (Vel)                   56,84
2. Aneja Simončič (Mass)               58,44
3. Vika Rutar (Mass)                   58,85
- višina:
1. Lia Apostolovski (Mass)              1,86
2. Zoya Aleksandra Bracovič (DT)        1,55
- daljina:
1. Neja Filipič (Mass)                  6,48
2. Urša Matotek (DTo)                   5,99
3. Ajda Meglič (Kra)                    5,71
- troskok:
1. Eva Pepelnak (Kla)                  13,15
2. Iva Šiško (DTo)                     11,90
3. Tjaša Gorše (DTo)                   11,65
- disk:
1. Marija Tolj (Hrv)                   60,34
2. Dragana Tomašević (Srb)             56,35
3. Hana Urankar (Kla)                  54,08
- kladivo:
1. Anna Maria	 Orel (Est)               64,26
2. Aleksandra Ivanović (Srb)           56,95
3. Lina Čater (Kla)                    55,12
- kopje:
1. Martina Ratej (Kla)                 56,37
2. Carolina Visca (Ita)                55,58
3. Nina Rman (Mass)                    51,85
jz/jz
© STA, 2022