Odstopil direktor Turističnega združenja Portorož
Portorož, 27. maja - Direktor Turističnega združenja Portorož Aleksander Valentin je včeraj članom nadzornega sveta vročil odstopno izjavo z mesta direktorja in odpoved delovnega razmerja. Za ta korak se je odločil iz osebnih razlogov. Z nadzorniki so se dogovorili, da bo Valentin funkcijo opravljal do 30. septembra, so danes sporočili iz združenja.
Ljubljana.
Spletni portal Turističnega združenja Portorož.
Foto: zaslonska slika portala
Arhiv zaslonska slika portala
Tedaj 40-letnega Valentina so nadzorniki turističnega združenja imenoval za direktorja marca lani, petletni mandat pa je nastopil maja istega leta.
Valentinov odstop sledi odločitvi piranskega občinskega sveta o začetku aktivnosti za preoblikovanje turističnega združenja in prenos njegove dejavnosti na Avditorij Portorož. To bi verjetno pomenilo likvidacijo Turističnega združenja Portorož in odpoved delovnih razmerij vsem tam zaposlenim.