Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi odprtega teniškega prvenstva Francije (3)

Pariz, 24. maja - Izidi odprtega teniškega prvenstva Francije (3).

* Roland Garros, 21.256.800 evrov:
- moški, 1. krog:
Alex Molčan (Slk) - Federico Coria (Arg) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3;
Sebastian Korda (ZDA/27) - John Millman (Avs) 6:1, 7:5, 7:6 (6);
Richard Gasquet (Fra) - Lloyd Harris (JA) 6:1, 6:3, 6:4;
Emil Ruusuvuori (Fin) - Ugo Humbert (Fra) 6:2, 2:6, 6:7 (4), 6:4, 6:2;
Joao Sousa (Por) - Chun Hsin Tseng (Tvn) 6:7 (5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4;
Lorenzo Sonego (Ita/32) - Peter Gojowczyk (Nem) 6:2, 6:2, 6:1;
Holger Rune (Dan) - Denis Shapovalov (Kan/14) 6:3, 6:1, 7:6 (4);
Ilja Ivaška (Blr) - Benoit Paire (Fra) 6:3, 7:5, 1:6, 7:5;
Cristian Garin (Čil) - Tommy Paul (ZDA/30) 5:7, 6:1, 6:2, 6:3;
Aleksander Bublik (Kaz) - Arthur Rinderknech (Fra) 6:2, 6:4, 6:4;
Laslo Đere (Srb) - Ričardas Berankis (Lit) 6:4, 6:4, 6:4;
Danil Medvedjev (Rus/2) - Facundo Bagnis (Arg) 6:2, 6:2, 6:2;
Casper Ruud (Nor/8) - Jo-Wilfried Tsonga (Fra) 6:7 (6), 7:6 (4), 6:2, 7:6 (0);
Frances Tiafoe (ZDA/24) - Benjamin Bonzi (Fra) 7:5, 7:5, 7:6 (5);
David Goffin (Bel) - Jiri Lehečka (Češ) 6:4, 4:6, 6:4, 6:4;
Henri Laaksonen (Švi) - Pedro Martinez (Špa) 2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (1);
Andrej Rubljov (Rus/7) - Kwon Soonwoo (JKo) 6:7 (5), 6:3, 6:2, 6:4;
Federico Delbonis (Arg) - Adrian Mannarino (Fra) 6:1, 7:6 (1), 6:2;

* Roland Garros, 21.256.800 evrov:
- ženske, 1. krog:
Alize Cornet (Fra) - Misaki Doi (Jap) 6:2, 6:0;
Jelena Ostapenko (Lat/13) - Lucia Bronzetti (Ita) 6:1, 6:4;
Jekaterina Aleksandrova (Rus/30) - Greetje Minnen (Bel) 7:5, 6:3;
Irina Begu (Rom) - Jasmine Paolini (Ita) 4:6, 6:1, 7:6 (5);
Karolina Pliškova (Češ/8) - Tessah Andrianjafitrimo (Fra) 2:6, 6:3, 6:1;
Aleksandra Krunić (Srb) - Kamila Rahimova (Rus) 6:4, 6:3;
Caroline Garcia (Fra) - Taylor Townsend (ZDA) 6:3, 6:4;
Katie Volynets (ZDA) - Viktorija Golubić (Švi) 6:2, 2:6, 6:1;
Jelena Ribakina (Kaz/16) - Arantxa Rus (Niz) 6:1, 5:7, 6:2;
Danielle Collins (ZDA/9) - Viktorija Tomova (Bol) 6:4, 6:0;
Jessica Pegula (ZDA/11) - Wang Qiang (Kit) 6:2, 6:4;
Anhelina Kalinina (Ukr) - Hailey Baptiste (ZDA) 5:2, predaja;
Mayar Sherif (Egi) - Marta Kostjuk (Ukr) 6:3, 7:5;
Tamara Zidanšek (Slo/24) - Claire Liu (ZDA) 6:2, 6:2;
Paula Badosa (Špa/3) - Fiona Ferro (Fra) 6:2, 6:0;
Madison Keys (ZDA/22) - Ana Kalinskaja (Rus) 6:3, 3:6, 6:4;
Shelby Rogers (ZDA) - Tereza Martincova (Češ) 6:4, 6:3;
Camila Giorgi (Ita/28) - Zhang Shuai (Kit) 3:6, 6:2, 6:2;
Julija Putinceva (Kaz) - Irina Maria Bara (Rom) 6:3, 6:1;
Madison Brengle (ZDA) - Mihaela Buzarnescu (Rom) 6:1, 6:2;
Kaja Juvan (Slo) - Oksana Selehmetova (Rus) 7:5, 7:6 (4).

am/tb/alz/am
© STA, 2022