Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi atletskega mitinga na Ptuju (2).

Ptuj, 24. maja - Izidi atletskega mitinga na Ptuju, prvega za mednarodno atletsko ligo Telekoma Slovenije v sezoni (2).

* Izidi:
* moški:
- 100 m (+2,2 m/s):
1. Anej Čurin Prapotnik (Ptu)             10,38
2. Roko Farkaš (Hrv)                      10,44
3. Matevž Šuštaršič (Krk)                 10,49
- 200 m 8+1,6 m/s):
1. Matevž Šuštaršič (Krk)                 21,10
2. Alen Subašić (Vel)                     22,02
3. Mateo Ružić (Hrv)                      22,03
- 400 m:
1. Šimon Bujna (Slk)                      46,67
2. Rok Ferlan (Tri)                       46,69
3. Mateo Ružić (Hrv)                      47,99
- 800 m:
1. Anže Svit Požgaj (Mass)              1:51,86
- 3000 m:
1. Jan Kokalj (Kla)                     8:33,69
2. Cisse De Locht (Bel)                 8:37,46
3. Nikola Raičević (Srb)                3:38,13
- daljina:
1. Dino Subašić (Vel)                      7,61
- palica:
1. Robert Renner (Mass)                    5,05
 . Ivan Horvat (Hrv)                       5,05
- disk:
1. Kristjan Čeh (Ptu)                     69,20
2. Martin Marković (Hrv)                  61,87
3. Tadej Hribar (Krk)                     58,02
- kladivo:
1. Gabor Czeller (Mad)                    71,80
...
5. Jan Lokar (Bre)                        56,95
- kopje:
1. Filip Dominković (Vel)                 77,56
2. Anže Durjava (Mass)                    63,20
3. Gašper Juhart (Vel)                    60,83
* ženske:
- 100 m (+1,1 m/s):
1. Alma Nagy (Mad)                        11,91
2. Lana Andolšek (AKK)                    11,99
3. Nina Šinkec (Šen)                      12,20
- 200 m (+2,2 m/s):
1. Ana 	Rus (Tri)                          24,32
2. Alma Nagy (Mad)                        24,48
- 400 m:
1. Evelin Nadhazy (Mad)                   54,40
2. Simon Virag (Mad)                      56,78
3. Lucija Šušteršič (Nav)                 58,73
- 1500 m:
1. Maruša Mišmaš Zrimšek (Mass)         4:15,45
2. Veronika Sadek (Mass)                4:18,27
3. Kinga Ohn (Mad)                      4:19,05
- 100 m ovire (+2,5 m/s):
1. Neža Dolenc (Tri)                      13,62
2. Eva Murn (Krk)                         13,69
- daljina:
1. Neja Filipič (Mass)                     6,49
2. Petra Rahne (Tri)                       6,03
3. Maja Bedrač (Ptu)                       6,00
- disk:
1. Hana Urankar (Kla)                     53,62
2. Lucija Leko (Hrv)                      49,21
- kladivo:
1. Anna Maria Orel (Est)                  63,07
2. Aleksandra Ivanović (Srb)              59,62
...
4. Mateja Šmelcer (Mass)                  31,15
jz/jz
© STA, 2022