Krimovke v Ormožu do 27. pokalne lovorike

Ormož, 10. aprila - Rokometašice Krima Mercatorja so letošnje zmagovalke zaključnega turnirja za pokal Slovenije v Ormožu. Ljubljanska zasedba je v finalu premagala Z'dežele s 33:21 in osvojila svojo 27. pokalno lovoriko.

Japonska, Tokio.
Rokometna tekma.

Izbranke Natalije Derepasko, ki se že intenzivno pripravljajo za majski četrtfinalni tekmi v evropski ligi prvakinj proti norveški ekipi Vipers Kristiansand, so po izenačenem uvodu v dvorani Hardek zagospodarile v drugi polovici prvega polčasa in ga končale z vodstvom petih golov.

Ljubljančanke so imele v drugem polčasu absoluten nadzor nad tekmicami, na koncu so pričakovano in zanesljivo slavile z dvanajstimi goli prednosti.

Pri Ljubljančankah sta bili na finalni tekmi najbolj učinkoviti Katarina Krpež Šlezak z desetimi in Ana Gros s sedmimi goli, pri Celjankah pa Jasmina Pišek s šestimi in Anika Strnad s petimi zadetki.