Na drugem treningu v Melbournu Leclerc pred Verstappnom

Melbourne, 8. aprila - Dirkač Ferrarija Monačan Charles Leclerc je bil najhitrejši na drugem treningu pred veliko nagrado Avstralije v Melbournu. Vodilni v svetovnem prvenstvu formule 1 je v Albert Parku krog prevozil v 1:18,978 minute, svetovni prvak Nizozemec Max Verstappen je v Red Bullu na drugem mestu zaostal +0,245.

Španija, Barcelona.
Monaški voznik formule 1 Charles Leclerc.
Arhiv dpa/STA

Tretji najhitrejši čas drugega treninga je v drugem Ferrariju dosegel Carlos Sainz, Španec je bil najboljši na prvem treningu.

Španski veteran Fernando Alonso, ki je v Albert Parku zmagal pred 16 leti, je bil presenetljivo na četrtem mestu s svojim Alpinom, peti je bil Mehičan Sergio Perez v drugem Red Bullu. Britanec Lewis Hamilton, rekorder po številu naslovov v F1, je bik na prvem treningu šele sedmi, na drugem pa komaj 13.