Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Izidi teniških turnirjev (2)

Ljubljana, 6. aprila - Izidi teniških turnirjev (2).

* Izidi:
- Houston, ATP (594.950 dolarjev):
- 1. krog:
Sam Querrey (ZDA) - Daniel Galan Riveros (Kol) 7:6 (0), 3:6, 7:6 (6);
Nick Kyrgios (Avs) - Mackenzie McDonald (ZDA) 4:6, 6:3, 6:4;
Tommy Paul (ZDA/7) - Peter Gojowczyk (Nem) 6:7 (4), 7:6 (5), 3:2 - predaja;
Mitchell Krueger (ZDA) - Juan Pablo Varillas (Čil) 5:1 - predaja;
Gijs Brouwer (Niz) - Feliciano Lopez (Špa) 6:4, 6:2;
Jeffrey Wolf (ZDA) - Jenson Brooksby (ZDA/8) 6:4, 6:4;
Frances Tiafoe (ZDA/6) - Marcos Giron (ZDA) 6:4, 6:4;
Pablo Cuevas (Uru) - Max Purcell (Avs) 7:6 (7), 6:3;
Steve Johnson (ZDA) - Denis Kudla (ZDA) 6:3, 4:6, 6:4;
Cristian Garin (Čil/5) - Jack Sock (ZDA) 4:6, 6:3, 7:5;
Jordan Thompson (Avs) - Steven Diez (Kan) 6:3, 6:2;
Alejandro Tabilo (Čil) - Christian Harrison (ZDA) 6:1, 6:4;

- Marakeš, ATP (534.555 evrov):
- 1. krog:
Felix Auger-Aliassime (Kan/1) - Elliot Benchetrit (Mar) 6:3, 6:3;
Alex Molčan (Slk) - Stefano Travaglia (Ita) 6:0, 6:4;
Botic van de Zandschulp (Niz/6) - Hugo Dellien (Bol) 6:3, 3:6, 6:4;
Lorenzo Musetti (Ita) - Albert Ramos (Špa/4) 7:6 (5), 6:1;
Carlos Taberner (Špa) - Yannick Hanfmann (Nem) 6:2, 1:0 - predaja;
Malek Jaziri (Tun) - Jiri Vesely (Češ) 6:7 (6), 6:3, 2:0 - predaja;
Laslo Đere (Srb/8) - Jiri Lehečka (Češ) 6:4, 6:4;
Federico Coria (Arg) - Alejandro Davidovich Fokina (Špa/7) 7:5, 3:6, 6:4;
Richard Gasquet (Fra) - Henri Laaksonen (Švi) 7:5, 4:6, 6:4;
Joao Sousa (Por) - Federico Delbonis (Arg/5) 6:2, 5:7, 6:3;
Roberto Carballes Baena (Špa) - Marco Cecchinato (Ita) 7:5, 7:6 (1);
Pablo Andujar-Alba (Špa) - Daniel Evans (VBr/2) 6:4, 6:2;

- Charleston, WTA (888.636 dolarjev):
- 1. krog:
Alison Riske (ZDA) - Caty McNally (ZDA) 7:5, 6:3;
Julija Putinceva (Kaz) - Robin Anderson (ZDA) 6:2, 7:6 (9);
CoCo Vandeweghe (ZDA) - Anastazija Gasanova (Rus) 6:3, 4:6, 6:3;
Lauren Davis (ZDA) - Mariam Bolkvadze (Gru) 6:2, 6:3;
Emma Navarro (ZDA) - Madison Brengle (ZDA) 6:7 (4), 6:2, 3:0 - predaja;
Hailey Baptiste (ZDA) - Gabriela Ruse (Rom) 6:3, 6:0;
Magda Linette (Pol) - Katie Volynets (ZDA) 4:6, 6:3, 7:6 (4);
Zheng Qinwen (Kit) - Sloane Stephens (ZDA/13) 6:3, 4:6, 6:0;
Belinda Bencic (Švi/10) - Wang Xiyu (Kit) 4:6, 7:6 (5), 6:3;

- Bogota, WTA (239.477 dolarjev):
- 1. krog:
Maria Camila Osorio (Kol/1) - Ylena In-Albon (Švi) 7:6 (4), 2:6, 2:2 - predaja;
Ipek Oz (Tur) - Daniela Seguel (Čil) 6:2, 7:5;
Elina Avanesjan (Rus) - Harriet Dart (VBr/8) 6:1, 6:2;
Danaja Jastremska (Ukr) - Panna Udvardy (Mad/4) 7:5, 6:1;
Jekaterine Gorgodze (Gru) - Yuliana Monroy (Kol) 6:0, 6:3;
Yuliana Lizarazo (Kol) - Anna Karolina Schmiedlova (Slk/6) 4:6, 7:6 (1), 6:2;
Suzan Lamens (Niz) - Astra Sharma (Avs/7) 6:4, 1:6, 6:4;0
Irina Maria Bara (Rom) - Paula Ormaechea (Arg) 6:3, 7:5;
Kamila Rahimova (Rus) - Aleksandra Krunić (Srb) 6:2, 3:6, 7:5
Beatriz Haddad Maia (Bra/2) - Reka-Luca Jani (Mad) 4:6, 6:4, 7:5.

alz/alz
© STA, 2022