Drugi dan v finale še Lucija Hribar na parterju

Cottbus, 25. februarja - Potem ko se je slovenska telovadka Tjaša Kysselef na uvodni tekmi svetovnega pokala sezone na preskoku s prvo oceno četrtkovih kvalifikacij uvrstila v finale, je bila danes uspešna še Lucija Hribar. Dvajsetletna telovadka si je nedeljski boj za kolajne pritelovadila s četrto oceno 11,900 točke kvalifikacij.

Telovadka Tjaša Kysselef.

Tako Hribarjeva kot Kysselefova sta danes nastopili še v kvalifikacijah gredi, a sta na tem orodju ostali brez najboljše osmerice. Hribarjeva je bila 11., Kysselefova pa po napakah 19.

Tako ima slovenska gimnastika dve finalistki uvodnega svetovnega pokala sezone 2022 v nemškem Cottbusu, na katerem so nastopili tekmovalci iz kar 32 držav.

Že v soboto Kysselefovo v dvorani Lausitz Arena čaka boj za kolajne, v nedeljo se bo predstavila še Hribarjeva na parterju.