Prvaki proti Golden Statu pokazali pravi obraz

Milwaukee, 14. januarja - Prvaki severnoameriške lige NBA, košarkarji Milwaukee Bucks so v najbolj zanimivem obračunu današnjega večera v svoji dvorani slavili proti Golden State Warriors s 118:99 in spomnili na moštvo, ki je lani osvojilo pokal Larryja O'Briena.

Kitajska, Nanjing.
Grški košarkar Giannis Antetokounmpo.
Arhiv Xinhua/STA

Milwaukee je na krilih Giannisa Antetokounmpa košarkarje Golden Stata strl že v prvem polčasu. S sijajno predstavo tako v napadu kot v obrambi so že po prvih 24 minutah vodili s 77:38, nato pa prednost zanesljivo zadržali v drugem delu dvoboja.

Trenutno najbolj vroče moštvo lige NBA ostaja Memphis. Grizzlies so zabeležili 11. zaporedno zmago, tokrat so v gosteh s 116:108 ugnali Minnesota Timberwolves.

Denver Nuggets, za katere več mesecev zaradi zloma in kasnejše operacije stopala ne bo igral Vlatko Čančar, so za začetek serije šestih domačih tekem ugnali Portland Trail Blazers s 140:108.