Dončić ob vrnitvi na parket z Dallasom tesno izgubil

Dallas, 8. decembra - Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je kljub dobri predstavi ob vrnitvi po poškodbi izgubil s svojimi Dallas Mavericks proti Brooklyn Nets z 99:102. V ligi NBA ima Dallas po petem zaporednem porazu na domačem igrišču zdaj negativno razmerje zmag in porazov 11-12.

Japonska, Tokio.
OI Tokio 2020 - košarka, polfinalna tekma med Slovenijo in Francijo.
Slovenski košarkar Luka Dončić.

Domače moštvo iz Teksasa je dobro začelo dvoboj in na tekmi vodilo za 17 točk, a se mrežice niso predale.
Kevin Durant, James Harden in ostali so pokazali, zakaj so vodilno moštvo vzhodne konference. V zadnji četrtini so tekmecu dovolili le še 13 točk in končali preobrat.

Slovenski as je ob vrnitvi na parket, izpustil je namreč eno tekmo, dosegel 28 točk, zbral je še šest skokov in devet podaj ob le eni izgubljeni žogi v 36:33 minute na parketu. Za Brooklyn sta Durant in Harden dosegla 24 oz. 23 točk.

Naslednja tekma moštvo Dallasa čaka v noči na jutri proti Memphis Grizzlies.