Hörlu prva zmaga v karieri, Cene Prevc šesti, Lovro Kos osmi

Wisla, 5. decembra - Avstrijec Jan Hörl je zmagovalec posamične tekme smučarskih skakalcev za svetovni pokal v poljski Wisli. Drugi je bil Norvežan Marius Lindvik, tretji pa še en Avstrijec Stefan Kraft. Najboljši Slovenec je bil Cene Prevc na šestem mestu. Lovro Kos je z osmim mestom prišel do uspeha kariere.

Planica.
Smučarski skakalec Cene Prevc.

Za Kosom se je na 13. mesto uvrstil Anže Lanišek. V finalu je pridobil dve mesti in ostal na drugem mestu v skupnem seštevku svetovnega pokala.

Za Laniška se je uvrstil Timi Zajc, ki je v finalu izgubil štiri mesta in bil 16. Točke je od varovancev glavnega trenerja Roberta Hrgote osvojil še Peter Prevc, ki je bil 21. Po prvi seriji je zasedel 25. mesto.

Domen Prevc je bil zaradi neustreznega dresa diskvalificiran že po prvi seriji, že tako pa je bil prekratek, da bi se uvrstil med dobitnike točk.