Toronto brez Dragića izgubil, LA LAkers uspešni brez Jamesa

Toronto, 1. decembra - Košarkarji Toronto Raptors, katerih član je še vedno tudi slovenski veteran Goran Dragić, a je ekipo z dovoljenjem kluba zapustil za nedoločen čas, so v severnoameriški ligi NBA doživel nov poraz. Tokrat so jih gostujoči Memphis Grizzlies premagali z 98:91.

Hrvaška, Zagreb.
Košarka, košarkarski obroč, košarkarska žoga, koš.
Arhiv Hina/STA

Los Angeles Lakers so pri Sacramento Kings igrali brez zvezdnika LeBrona Jamesa, ki je na proticovidnem protokolu. Šestintridesetletnik je sicer cepljen proti novemu koronavirusu, tako da je bodisi pozitiven bodisi je bil rezultat testa nejasen, piše ameriška agencija AP, ki dodaja, da je v ligi prišlo do 34 t. i. prebojnih okužb, zato je liga že pozvala k poživitvenemu odmerku.

Derbi najboljših ekip lige to sezono je kljub zgodnji poškodbi Devina Bookerja v drugi četrtini pripadel Phoenix Suns, ki so na domačem parketu s 104:96 premagali Golden State Warriors za že 17. zmago v nizu.