Domžalčani zadnji polfinalisti slovenskega pokala

Maribor, 28. oktobra - Po Celju, Bravu in Kopru so se v polfinale pokala Pivovarne Union uvrstile še Domžale, ki so na današnji edini in zadnji četrtfinalni nogometni tekmi v Ljudskem vrtu na kolena položile Maribor z 2:1.

Maribor.
Nogomet, stadion, žoga.

Zasedba iz osrednje Slovenije je povedla v 33. minuti po evrogolu Senijada Ibričića, na 2:0 pa je v 70. minuti povišal Dejan Georgijević. Izbranci gostujočega trenerja Dejana Đuranovića so od 81. minute imeli igralca več na igrišču, potem ko je glavni sodnik Mihael Antič pokazal drugi rumeni karton domačemu obrambnemu igralcu Iliji Martinoviću po petelinjenju z Damjanom Vukliševićem.

V končnici rednega dela so Mariborčani znižali po golu Malika Selloukija, v triminutnem sodnikovem podaljšku pa niso dosegli izenačujočega gola.