Dragićev Toronto nadigral Boston

Boston, 23. oktobra - Košarkarji Toronto Raptors, katerih član je v novi sezoni tudi slovenski zvezdnik Goran Dragić, so tokrat gostovali pri Boston Celtics in visoko zmagali s 115:83. Dragić tekme ni začel v prvi peterki; v 12 minutah je k zmagi prispeval pet točk ter po en skok, podajo in blokado. Najbolj se je s 25 točkami in 13 skoki izkazal novinec Scottie Barnes.

Slovenski košarkar Goran Dragić.

Gary Trent mlajši je 12 od svojih skupno 20 točk dosegel v tretji četrtini. Precious Achiuwa je k zmagi dodal po 15 točk in skokov, Fred VanVleet pa 11 točk in devet podaj.

Naslednja tekma plazilce čaka v noči na nedeljo, ko bodo Dragić in druščina v Torontu gostili Dallas Mavericks Luke Dončića.

Zmagali so tudi Denver Nuggets Vlatka Čančarja, ki ga vnovič ni bilo v kadru za tekmo proti San Antonio Spurs, ki so jo zlata zrna pred domačimi navijači dobila s 102:96.