Kopitar kljub novemu zadetku brez zmage

Nashville, 20. oktobra - Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, sezono lige NHL po dveh domačih tekmah nadaljujejo na gostovanjih. Prvega so v zvezni državi Tennessee proti domačim Nashville Predators izgubili z 1:2, potem ko so gostitelji dvakrat zadeli v zadnji tretjini. Edini gol za kralje je dosegel razpoloženi Kopitar.

ZDA, New York.
Slovenski hokejist Anže Kopitar.

Kopitar je v svojo že 16. sezono v ligi NHL vstopil odlično pripravljen, saj ima z uvodnih treh tekem kar osem točk: pet golov in tri podaje.

Kopitar, ki je bil po izjemnem uvodu v sezono izbran za prvo zvezdo oziroma najboljšega igralca prvega tedna v NHL, je bil proti plenilcem prvi strelec na tekmi, potem ko je zadel po 4:38 minute igre v drugi tretjini.

Naslednja tekma kralje čaka v petek, ko bodo gostovali pri Dallasu, kjer domuje tudi slovenski košarkarski zvezdnik lige NBA Luka Dončić.