Iličić zabil dva gola za zmago Atalante v gosteh proti Empoliju

Milano, 17. oktobra - Atalanta iz Bergama je v 8. krogu italijanske nogometne lige na gostovanju premagala Empoli s 4:1. Slovenski reprezentant Josip Iličić je dosegel dva gola za goste, uspešen je bil v 11. in 26. minuti, zgrešil pa je enajstmetrovko. Petar Stojanovića in Leo Štulac sta igrala vso tekmo za domače, Štulac je bil podajalec pri edinem golu.

Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić.

Po podaji hrvaškega reprezentanta Maria Pašalića je Iličić dosegel svoj prvi gol v sezoni italijanske lige, ko je bil uspešen s sedmih metrov. Še lepši je bil drugi zadetek, ko je slovenski reprezentant z roba kazenskega prostora zadel zgornji kot vrat domačih. Federico Di Francesco je v 30. minuti po podaji Štulca in protinapadu znižal zaostanek.