Tampa in Colorado povedla v uvodu drugega kroga končnice

New York, 31. maja - Hokejisti v severnoameriški ligi NHL so začeli drugi krog končnice. Tampa Bay Lightning se je veselila zmage pri Carolina Hurricanes z 2:1, Colorado Avalanche pa je doma kar s 7:1 ugnal Vegas Golden Knights. Obe ekipi sta v boju na štiri zmage povedli z 1:0.

Hokej na ledu, pak.

Posebej tesno je bilo v Raleighu, kjer je gostom s Floride zmago v 53. minuti zagotovil Barclay Goodrow. Pred tem je Tampa povedla z igralcem več na ledu v 9. minuti, ko je zadel Brayden Point, gostitelji so izenačili v 32. minuti, ko so prav tako izkoristili številčno prednost na ledeni ploskvi.

V Denverju je moštvo iz Kolorada v drugem delu povedlo že s 5:0 in nato je ritem na ledu nekoliko popustil. Nathan Mackinnon in Gabriel Landskog sta dosegla po dva gola in podajo, Cale Makar je ob golu vpisal tri podaje.