Milwaukee ustavil Dragićev Miami, Denver izenačil proti Portlandu

Milwaukee, 25. maja - Košarkarji Milwaukee Bucks so dobili tudi drugo tekmo prvega kroga končnice v severnoameriški ligi NBA proti Miami Heat. Tokrat so bili v domači dvorani s 132:98 boljši od Miami Heat, za katere igra slovenski zvezdnik Goran Dragić.

Hrvaška, Zagreb.
Košarka, košarkarska žoga, koš.
Arhiv Hina/STA

Miami se je po tesnem sobotnem porazu po podaljšku tokrat hitro znašel v težavah. Vročica ni imela odgovora na sijajen začetek Milwaukeeja, ki je prvo četrtino dobil kar s 46:20 in hitro tlakoval pot do druge zmage v seriji.

Pri Miamiju je bil drugi najboljši strelec Goran Dragić z 18 točkami.

Na drugi današnji tekmi so Denver Nuggets prav tako zanesljivo s 128:109 ugnali Portland Trail Blazers. Vlatko Čančar je igral 2:43 minute ob koncu tekme, med strelce se ni vpisal. Nikola Jokić je za Denver dosegel 38 točk, Damian Lillard pa za Portland 42.