Anže Kopitar v zadnji minuti odločil dvoboj

Anaheim, 1. maja - Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL v gosteh z 2:1 premagala Anaheim Ducks, srečanje pa je odločil kapetan gostov Anže Kopitar, ki je zadel 56 sekund pred koncem.

Bled.
Slovenski hokejist Anže Kopitar.

Haydn Fleury je v šesti minuti tekme Anaheim povedel v vodstvo, na 1:1 je Lias Andersson izenačil v petnajsti minuti zadnje tretjine, ko je ugnal vratarja Johna Gibsona, ta je zbral 23 obramb. Jonathan Quick je imel 33 obramb za ekipo Kings, ki se je izognila četrtemu porazu na zadnjih petih tekmah.

Enega v tem nizu je doživela v noči na četrtek po slovenskem času, ko jo je v Los Angelesu premagal prav Anaheim. Ti dve ekipi se bosta ponovno pomerili v noči na nedeljo, prav tako v Anaheimu.