Dončić z Dallasom po vrnitvi na parket do zmage

Dallas, 23. februarja - Košarkarji Dallas Mavericks so se po nepričakovanem osemdnevnem premoru zaradi slabega vremena vrnili na tekme in v domači dvorani proti Memphis Grizzlies zmagali s 102:92. Junak večera je bil Tim Hardaway Jr., ki je 20 od svojih skupno 29 točk dosegel v prvem polčasu brez veliko pomoči Luke Dončića. Slovenec je k zmagi dodal 21 točk.

ZDA.
Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić.

Dončić je 14 od svojih 21 točk dosegel v drugem polčasu na svoji prvi tekmi, odkar so ga izbrali v začetno peterko tekme zvezd še drugo zaporedno sezono. Tokrat je slovenski zvezdnik končal niz 14 zaporednih tekem z vsaj 25 doseženimi točkami, dodal je 7 skokov in 5 podaj, izgubil pa 4 žoge.

Košarkarji Miami Heat pa so brez Gorana Dragića; Slovenec ni več na seznamu poškodovanih, vendar na gostovanju še ni stopil na parket, pri Oklahoma City Thunderju zmagali s 108:94. Duncan Robinson je zbral 22 točk.