Dallas še petič zaporedoma poražen, Miami brez Dragića do zmage

Dallas, 31. januarja - Luka Dončić je z moštvom Dallas Mavericks v severnoameriški košarkarski ligi NBA v pretekli noči zabeležil še peti poraz v vrsti in 12. na 20 tekmah. Phoenix Suns s razpoloženim Chrisom Paulom so zmagali s 111:105.

ZDA, Miami.
Košarkar Dallasa Luka Dončić.

Dončić je v 33 minutah igre dosegel 29 točk in prispeval še osem skokov in sedem podaj. A to ni bilo dovolj za zmago na domačem parketu proti Phoenixu, ki jo je za goste z odlično predstavo v zadnji četrtini priigral Paul. Ta je tekmo zaključil z 29 točkami in 12 podajami.

Paul je predvsem v zadnjih štirih minutah tekme uspel Phoenix pripeljati do odločilnega vodstva s serijo akcij, v katerih je uspešno zaključil s košem ali podajo.

Miami Heat, ki še naprej igra brez poškodovanega Gorana Dragića, je medtem na domačem parketu premagal Sacramento Kings s 105:104.