Tina Robnik danes ne bo nastopila zaradi bolečin v kolenu

Kranjska Gora, 17. januarja - Na 57. Zlati lisici v Kranjski Gori bodo v manj kot 24 urah izpeljali še en ženski veleslalom. Na petem veleslalomu za svetovni pokal alpskih smučark ne bo nastopila Tina Robnik zaradi bolečin v levem kolenu, je danes za STA sporočila tiskovna predstavnica slovenske smučarske reprezentance Špela Pretnar.

Kranjska Gora.
Slovenska smučarka Tina Robnik.

Veleslalomska specialistka je imela obilico težav že na prvi progi sobotne tekme ter je za las s 30. časom ujela še en nastop, ki pa se je končal že po dveh zavojih.

V prvi vožnji bodo nastopile štiri Slovenke. Meta Hrovat, ki je bila v soboto z devetim mestom najboljša Slovenka, bo danes nosila startno številko 14. Nastopile bodo še Ana Bucik 24., Neja Dvornik 55. in Andreja Slokar kot 62. na startu. Dvornikova je svoje prve veleslalomske točke v svetovnem pokalu osvojila s 23. mestom.

Prva vožnja se bo začela ob 9.15, druga ob 12.15.