V točkah Fak in Dovžan

Oberhof, 13. januarja - Biatlonci so se v nemškem Oberhofu pomerili v sprintu na 10 km. Do novih točk sta prišla tudi Jakov Fak in Miha Dovžan. Fak je bil s strelsko ničlo 17., Dovžan pa je z enim kazenskim krogom zasedel 37. mesto. Daleč od najboljših sta bila Rok Tršan in mladi Alex Cisar na 90. in 97. mestu.

Južna Koreja, Pyeongchang.
Biatlon, šprint, moški.

Še eno zmago več si je pritekel vodilni v svetovnem pokalu Norvežan Johannes Thingnes Boe, ki je za 12 sekund ugnal mladega rojaka Sturlo Holma Laegreida, tretji pa je bil nekoliko presenetljivo Nemec Arnd Peiffer, ki pred svetovnim prvenstvom na Pokljuki prihaja v vse boljšo formo. Vsi trije so zadeli vseh deset tarč, Nemec pa je zaostal 27 sekund.

V četrtek bo v Oberhofu ženski sprint, moške pa v petek čaka štafeta in v nedeljo tekma s skupinskim startom, na kateri bo med 30 najboljšimi tekmoval le Fak.