Dragić najboljši strelec ob zmagi Miamija, Dončić in Dallas brez moči proti sršenom

Dallas, 31. decembra - Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić ni imel svojega večera v severnoameriški ligi NBA. Skupaj s soigralci iz Dallasa je na domačem terenu izgubil proti Charlotte Hornets z 99:118. Uspešnejši je bil Miami Gorana Dragića, ki je s 119:108 ugnal Milwaukee, izkušeni Slovenec je bil s 26 točkami prvi strelec svoje ekipe.

Košarkar Goran Dragić.

Dragić je tekmo proti tekmecu, ki jih je večer prej porazil za kar 47 točk, začel na klopi, skupaj je igral 27 minut, v tem času pa je zbral še pet skokov in dve podaji. Pri Milwaukeeju je prednjačil Giannis Antetokounmpo s 26 točkami, 13 skoki in desetimi podajami.

V Dallasu so gosti tretjo četrtino dobili s 30:12 in prišli do takšne prednosti, da Dončić v zadnji četrtini sploh ni igral. Tekmo je končal z 12 točkami, petimi podajami in dvema skokoma.