PSG po zmagi nad rdečimi vragi tik pred napredovanjem

Ljubljana, 2. decembra - Nogometaši Paris Saint-Germaina imajo po zmagi na Old Traffordu proti Manchester Unitedu s 3:1 v elitni ligi prvakov vse v svojih rokah, kar se tiče napredovanja v osmino finala. Slovenska nogometaša, Benjamin Verbič in Miha Blažič pa sta bila z Dinamo Kijevom oz. Ferencvarosem v skupini G nemočna proti Juventusu oz. Barceloni.

Italija, Torino.
Tekma skupine G nogometne lige pravkov med Juventusom in Dinamom iz Kijeva, ki jo je s 3 proti 0 dobil Juventus.
Nogometaš Dinama, Slovenec Benjamin Verbič med nogometašema Juventusa Alexom Sandrom in Westonom McKenniejem.

Nogometaš Dinama Gerson Rodrigues in nogometaš Juventusa Merit Demiral.

Strelec zadetka za Juventus Alvaro Morata.

Strelec zadetka za Juventus Cristiano Ronaldo.

Nogometaš Juventusa Weston McKennie in nogometaš Dinama Mykola Sheparenko.

Slednji so že v prvem polčasu postavili stvari na svoje mesto. Antoine Griezmann je sijajno zadel s peto v 14. minuti, v razmaku 14 minut sta nato zadela še Martin Braithwaite z neposredne bližine in Ousmane Dembele z bele točke za končnih 3:0.

Verbič je za Kijevčane tokrat na tekmi v Torinu začel v prvi postavi, odigral pa je 71 minut. Tekmo, ki so jo belo-črni po zadetkih Federica Chiese, Cristiana Ronalda in Alvara Morate dobili s 3:0, je prvič v ligi prvakov sodila ženska, Francozinja Stephanie Frappart.