Radulov Dallasu zagotovil drugo zmago

Edmonton, 11. septembra - Hokejisti Dallasa so na tretji tekmi finala zahodne konference severnoameriške lige NHL premagali Vegas Knights s 3:2 po podaljšku in povedli z 2:1 v zmagah. Tekmo je odločil gol Rusa Aleksandra Radulova v 31. sekundi dodatnega dela igre.

Dallas se je na tretji tekmi pokazal v povsem drugačni luči kot pred dnevi, ko je Vegas slavil kar s 3:0. Največja težava je bil predvsem švedski vratar Robin Lehner, ki je namesto Marc-Andreja Fleuryja prevzel mesto prvega vratarja in zaklenil svoj gol.

Prvi gol na tekmi je padel šele 17 sekund pred koncem druge tretjine, ko je Lehnerja ugnal branilec Jamie Oleksiak. Ekipa iz Vegasa je izenačila v 44. minuti preko Shea Theodoreja, a je že štiri minute kasneje za moštvo iz Teksasa zadel Benn. Vegasu je podaljšek in upanje na zmago vrnil Mark Stone v 53. minuti.