Čeh in Mišmaš Zrimšek zmagala v skupnem seštevku slovenske atletske lige

Ljubljana, 10. septembra - Kristjan Čeh in Maruša Mišmaš Zrimšek sta zmagala v skupnem seštevku slovenske atletske lige v tej sezoni, seriji šestih najpomembnejših tekmovanj v državi. Čeh je v metu diska zmagal s 40 točkami, eno več je imela Mišmaš Zrimšek.

Atletinja Maruša Mišmaš Zrimšek.

Drugi je bil državni rekorder v skoku s palico Robert Renner, 27 točk, tretji Blaž Zupančič, slovenski prvak v suvanju krogle s 25 točkami, s točko zaostanka sta Zupančiču sledila tekač na 200 in 400 m Lovro Mesec Košir in slovenski prvak na 100 m Nick Kočevar.

Med atletinjami je bila druga Neja Filipič, državna prvakinja v troskoku, zbrala je 33 točk. Med tretjim in petim mestom je bila trojica s po 29 točkami. Tretja je bila Lia Apostolovski v skoku v višino, četrta sprinterka Maja Mihalinec, peta pa Nika Glojnarič, tekačica na 100 m ovire.